10 Способів мотивувати себе на тренування, коли зовсім цього не хочеться

Після стомлюючого дня в офісі мрієте скоріше опинитися в ліжку або хочете провести вечір в спокійній обстановці будинку? З таким настроєм дуже складно змусити себе піти на фітнес.

Бажання займатися - майже перемога. А погані дні, коли нічого не хочеться робити бувають у кожного.

Прочитайте поради, описані нижче. Коли відчуєте, що сил тренуватися немає - згадайте запропоновані тактики і виберете підходящу.

Зміст

  • 1 Уявіть, як ви будете почувати себе після тренування
  • 2 Присвятіть час собі
  • 3 Пообіцяйте собі нагороду
  • 4 Спорт з друзями
  • 5 Не забувайте, чому ви почали 6 Придбайте нову спортивний одяг
  • 7 Слухайте нову музику
  • 8 Візьміть кави
  • 9 Найміть тренера або запишіться в групу
  • 10 Почитайте інформацію про здоров'я і спорт
Уявіть, як ви будете почувати себе після тренування

Перед походом в спортзал поганий настрій? Згадайте, після виконання програми ви практично завжди відчуваєте себе прекрасно. Постарайтеся уявити стан після фізичних вправ. Ви добре попрацювали, викид ендорфінів підняв тонус, підбадьорив і зарядив енергією. Чи це не відмінний привід відвідати заняття?

Присвятіть час собі

Навантаження на організм не повинні викликати негативних емоцій. Ключ до успіху в тому, щоб чекати їх з нетерпінням. Поставтеся до спорту як до особистим вибором часу.Адже це час для зміцнення здоров'я і підтримки краси. У ці хвилини ви розслабляєтеся морально після важкого дня. Починайте з легких розігріваючих вправ, не нехтуйте розминкою. Можна навіть включити в неї сеанс медитації для повного розслаблення і очищення думок.

Пообіцяйте собі нагороду

Пообіцяйте винагороду за похід в зал. Воно не повинно бути великим. Подивіться улюблені телепередачі або серіали, або поніжтесь довше в ванні. Коли скинете вагу або скоректуєте фігуру як задумали, то придумайте винагороду істотніше. За видимі результати купити новий наряд або відвідати салон краси буде зовсім не соромно. А ось балуватися фаст-фудом або алкоголем не варто. Є ризик, що шкідлива звичка переросте в психологічну залежність.

Спорт з друзями

З друзями завжди веселіше, і спортивні заняття не виняток. Ще один плюс спільних фізичних тренувань - зобов'язання. Вам буде незручно підвести приятелів і пропустити зустріч. А зібратися компанією легше, ніж йти одному. Плюс, разом досягати мети набагато приємніше. Знайдіть партнера для фітнесу, і ентузіазм збільшиться.

Не забувайте, чому ви почали

Для чого ви почали тренуватися? Хочете підкачати м'язи, скинути вагу або просто тримати тіло у формі? Завжди пам'ятайте про фактори, які змусили вас почати заняття. І тоді рух до мети буде радісним і бажаним.

Придбайте нову спортивний одяг

Оновлення вашу спортивний одяг та купите нові кросівки. Навіть якщо не налаштовані серйозно потрудитися, то просто покрасуетесь в формі, яка відмінно сидить на вас. У красивою і зручною одязі з'являтися в залі захочеться частіше.

Слухайте нову музику

Музика може бути величезним мотиватором. Оновлення свій список відтворення для тренажерного залу. Виберіть пісні з швидкими ритмами, які будуть заряджати вас енергією.

Візьміть кави

Якщо тренуєтеся з ранку, то візьміть з собою чашку кави. Він допоможе вам прокинутися і знайти сили для фізичних навантажень. Але не варто пити багато цього ароматного напою. На повний шлунок тренуватися буде важко.

Найміть тренера або запишіться в групу

Якщо дуже важко дисциплінувати себе самостійно, то найміть особистого тренера. Він точно не дасть лінуватися і пропускати візити в спортивний зал. Ще варіант - групові заняття з розробленою методикою. Пропускати уроки буде зовсім недоречно.

Почитайте інформацію про здоров'я і спорт

До сих пір не відчуваєте мотивації, щоб потрапити в спортзал? Подивіться передачі про здоров'я і користь спорту. Загляньте в Instagram і подивіться на фотографії ваших кумирів спортсменів. Уявіть, що скоро зможете виглядати так само добре, як вони.

Пам'ятайте: Єдина погана тренування та, яку ви не робили, так що вставайте і починайте рухатися!