3 Причини запастися замороженими овочами і фруктами • Економія часу. Готуються заморожені фрукти і овочі дуже легко і швидко, не вимагають попередньої обробки, їх не треба ні мити, ні чистити, ні різати, ні навіть елементарно розморожувати.
 • Гарна збереження вітамінів. Вважається, що при приготуванні, наприклад, консервів з овочів, фруктів і ягід втрачається 40% вітаміну С, при сушінні - приблизно три чверті, а при заморожуванні - не більше 20%. Це пов'язано з тим, що саме повітря, а не холод згубно діє на вітаміни. Тому час з моменту збору до заморожування при правильному виробництві максимально скорочено
 • Користь для здоров'я. Ранньою весною заморожені овочі і фрукти можна вважати чи не єдиним джерелом вітамінів.
  Вітамін А (каротин) впливає на зір, стан шкіри, волосся, кісток і зубів. Він є в моркві, помідорах, червоному перці. Вітаміни групи В зміцнюють нервову систему і поліпшують травлення. Ними багаті горох, квасоля, шпинат, цибуля.
  Вітамін С захищає організм від інфекцій, зміцнює імунітет, допомагає боротися зі стресами. Його багато в капусті, зеленому горошку, квасолі, смородині, шпинаті і шипшині.
  Вітамін К допомагає зупинити кровотечі і сприяє загоєнню ран. Він міститься в шпинаті, салаті, помідорах.
  Вітамін Р, що зміцнює стінки судин, є моркві, червоному перці, петрушці, шпинаті, помідорах.