3 Причини, чому ні в якому разі не можна пропускати сніданок

Ви знову спізнюєтеся на роботу, тому вибігаєте з будинку не поївши. Впізнаєте себе? Сніданок часто називають "найважливішою трапезою". Він поповнює запаси вашого тіла, забезпечуючи його максимальної денної порцією енергії.

Сніданок не тільки покращує психічну активність і концентрацію уваги. Він допоможе вам скинути вагу, підвищити енергетичний рівень і гостроту зору. Але наскільки поганими можуть бути реальні наслідки відсутності ранкового прийому їжі?

Зміст

  • 1 Проблеми з вагою
  • 2 Недолік енергії
  • 3 Перепади настрою

Проблеми з вагою

Ви можете подумати, що пропущений прийом їжі позбавить від зайвих калорій ? І як наслідок, зайва вага сам піде. Насправді цей принцип діє протилежним чином.

Люди, щодня пропускають сніданок, більше страждають від проблем, пов'язаних з ожирінням

Саме перший прийом їжі допоможе скинути вагу і зберегти його. Він зменшує необхідність перекусів солодкими, жирними продуктами протягом дня.

Дослідники виявили: у снідали людей нижчий рівень глюкози в крові.

Високі рівні глюкози пов'язані з підвищеним ризиком ожиріння і діабету. Пропуск їжі підсилює реакцію організму на інсулін, що призводить до накопичення жиру і збільшення ваги. Обидва ефекти призводять до величезного ризику для здоров'я. Можуть з'явитися серцево-судинні захворювання, цукровий діабет.

Недолік енергії

Одним з очевидних і відчутних ефектів ігнорування сніданку є нестача енергії. Відсутність ранкового прийому їжі дає відчуття втоми на весь день. А здоровий сніданок дасть вашим природним енергетичним резервам такий необхідний імпульс. Він забезпечить організм достатньою запасом енергії для виконання фізичних вправ, підтримає гостроту розуму.

Перепади настрою

Відсутність прима їжі призводить до дратівливості і поганого настрою. Кава замість сніданку вранці виправляє становище лише на короткий час. Однак, коли кофеїн випарується, "крах" неминучий. Можуть початися головні болі, навалиться втома. Ніякими благами для організму тут і не пахне! Крім того, пропуск їжі негативно позначиться на концентрації і працездатності.

Неважливо, намагаєтеся ви заощадити час або скоротити калорії, пропускаючи сніданок. Ніяких переваг у такого дії немає! Зате є багато негативних наслідків, дякувати за які організм вас не має наміру. Визнайте важливість здорового сніданку і зробіть собі послугу, зробивши його частиною повсякденного життя.