3 Види спортивних вправ з Медбол для всіх груп м'язів

Набивний м'яч для тренування - прекрасне доповнення до звичного набору вправ. Він ефективно зміцнює м'язи і збільшує кількість спалених калорій майже в два рази.

Заняття з м'ячем корисні для преса і інших ділянок тіла. Вага Медбол може бути від 3 до 10 кілограмів. Краще розділити тренування на три підходи.

Зміст

  • 1 Прес з м'ячем
  • 2 Жим стоячи
  • 3 Гірський альпініст
  • 4 Поради щодо використання Медбол

Прес з м'ячем

Ляжте на підлогу, на спину, зігніть коліна. Тримайте набивний м'яч в обох руках, витягнутих вгору. Повільно підніміть голову, шию і плечі від підлоги. Підборіддя притисніть до грудей. Повільно поверніться у вихідне положення.

Новачкам краще почати з м'ячем невеликої ваги, поступово збільшуючи його. Зробіть 3-4 заходу по 20 повторень.

Жим стоячи

Цей варіант задіє всі групи м'язи. Виконуючи дану вправу, ви тренуєте ноги, корпус, хребет, плечі, груди, спину і руки.

Встаньте, однією ногою обіпріться про лавку позаду. Руки з вантажем підніміть вгору. Зігніть другу ногу в коліні на 90 градусів, як би присідаючи вниз.

Повертайтеся в початкове положення з різким рухом рук, як ніби збираєтеся кинути м'яч з розмахом. Виконайте кілька підходів, по 15 повторень на кожну ногу.

Гірський альпініст

Тут за основу взято руху альпініста. На підлогу покладіть медбол, прийміть положення для віджимань.Візьміться руками за поручні набивного м'яча, шкарпетками упріться в підлогу.

Одне коліно підтягніть до грудей, як можна ближче. Поверніть ногу у вихідне положення і повторіть з іншою ногою. Додайте інтенсивності рухів і кількість спалених калорій подвоїться. При виконанні даної вправи беруть участь основні м'язові групи.

Поради щодо використання Медбол

Використовувати набивної м'яч потрібно, маючи фізичну підготовку. Ось три важливих ради:

  1. Ніколи надмірно НЕ вигинає спину і не напружуйте її. Якщо відчуваєте сильне навантаження на стегна і сідниці, значить медбол занадто важкий для вас. Спробуйте замінити його на більш легкий.
  2. Перед початком комплексу вправ з набивним м'ячем обов'язково зробіть розминку. Розігрійте плечі, руки і м'язи грудей заздалегідь. В іншому випадку виникне ризик травми.
  3. Робіть перерви між підходами або "розбавляйте" програму іншими вправами, без м'яча.

Можна придумати безліч тренувань з Медбол. Цей снаряд додасть інтенсивності та ефективності регулярним спортивних занять. А також зробить їх різноманітніше і веселіше