3 Широко поширених міфу про підрахунки калорій

Більшість людей вважають, що втрата ваги залежить від скорочення калорій. Насправді все не так просто. Сьогодні ми розглянемо більш уважно цю тему. Хочу поділитися з вами трьома найбільшими міфами про підрахунок калорій для втрати ваги.

Зміст

  • 1 Що таке калорія
  • 2 Міф 1: Менше - більше
  • 3 Міф 2: Все калорії однакові
  • 4 Міф 3: Важливо, коли ви їсте калорії

Що таке калорія

Енергетичне зміст їжі вимірюється в калоріях. Це перша інформація, що знаходиться на упаковках продуктів (перед вуглеводами, жирами, білками і т. Д.).

Насправді калорія є одиницею енергії, роботи, тепла. Число - кількість енергії, необхідне для доведення 1 г води до 1 градуса при тиску однієї атмосфери. Одна калорія дорівнює 4, 18 джоуля. Число відображає енергетичний зміст їжі. Наше тіло потребує цієї енергії, щоб підтримувати фізичні функції.

Однак втрата ваги полягає не тільки в підрахунку щоденного каллоража. Більшість дієтологів радять своїм пацієнтам підраховувати їх протягом тривалого періоду часу. Навіщо? Читайте далі, щоб дізнатися.

Міф 1: Менше - більше

Споживаючи менше ккал, ніж спалюєте, тим самим ви викликаєте дефіцит. Отже, втрачаєте вагу. Але є і обмеження. Бажаючи схуднути здоровим способом, спробуйте скоротити калорії до 300-500 в день.

Однак так не можна чинити тривалий час.Сильно обмеживши споживання калорій на довгий період, ви штовхне організм на "режим голодування". Це означає, що ваше тіло зменшить витрати, максимально використовуючи кожну отриману ккал. Але повернувшись до свого звичного щоденного харчування, ви наберете вагу. Це жахливий ефект бумеранга.

Різноманітна білкова дієта забезпечує достатню кількість палива для бігу чи силових тренувань.

Міф 2: Все калорії однакові

Багато людей вважають, що можуть їсти все, що побажають. До тих пір, поки вони не виходять за рамки певної кількості ккал в день. Однак вони забувають про якість калорій, яке має величезне значення.

Звичайно, можна прожити життя на гамбургерах, картоплі фрі та кока-колі. Можливо, ви не видужаєте, дотримуючись рекомендованих щоденних рамок. Однак здоров'я ця їжа не додасть. Рівень холестерину буде високим, підвищиться ризик діабету другого типу

Різні продукти впливають на наші тіла по-різному, як позитивно, так і негативно. Вони також впливають на наші гормони. Збалансована дієта дасть безліч складних вуглеводів, різноманітних фруктів, овочів, цінних білків і незамінних жирних кислот. Кушая здорові, свіжі продукти, ви будете почувати себе прекрасно. Ваше тіло - ваш храм. Ставтеся до нього відповідно!

Міф 3: Важливо, коли ви їсте калорії

Вашому тілу все одно, чи будете ви є калорії опівдні або о шостій вечора. Все, на що організм реагує - це те, з чого вони складаються. Однак легка їжа ввечері краще для втрати ваги. Чудовими прикладами здорового вечері є смажений рис з цвітною капустою або томати, фаршировані яловичиною.

Увечері уникайте продуктів, багатих на цукор. Вони піднімають рівень глюкози в крові, сприяючи збереженню жиру

Наші тіла не потребують такій величезній кількості енергії ввечері, так як ми просто відпочиваємо. А якщо ви часто не можете заснути вночі, вечеряйте за дві-три години до сну, не раніше.

В результаті, якщо бажаєте схуднути, підрахунок калорій може допомогти. Він дає уявлення про те, скільки енергії несе певна їжа. Харчовий щоденник також може виявитися помічником. Однак важливо зазирнути за лаштунки. Макро- і мікронутрієнти в їжі не менш важливі, ніж кількість енергії. І не забувайте, що енергія - паливо, що забезпечує повсякденну діяльність.