4 Непотрібних антивікових інгредієнта в косметиці, які точно НЕ спрацюють

Деякі стверджують, що можуть створити диво з вашою шкірою. Але всі ці кошти лише роблять вас біднішими. Не витрачайте свої заощадження на непридатні "зілля проти старіння". Для початку ознайомтеся з цим коротким керівництвом по антивіковим інгредієнтам, які не працюють. Це знання заощадить вам гроші і позбавить від зайвих душевних переживань.

Зміст

  • 1 Колаген
  • 2 Еластин
  • 3 Стовбурові клітини
  • 4 EGF

Колаген

Цей білок, який зберігає нашу шкіру міцною. Але, як і все те велике, він виснажується з віком. Коли це трапляється, шкіра обвисає.

В косметичних продуктах молекули колагену занадто великі, щоб проникати в шкіру. Він комфортно вмощується на поверхні, відмовляючись проникати всередину. Отже, він не зможе уберегти шкіру.

Колагенові напої також не працюють. Коли ви п'єте колаген, кислоти у вашому шлунку руйнують його. Він стає марним, перш ніж зможе щось зміцнити.

Як збільшити колаген:

  1. Їжте його: в тваринних продуктах (хрящі, м'язи) багато колагену. Тому, якщо ви м'ясоїд - чудово. А якщо ні, не турбуйтеся. Вам не потрібно переступати через свої принципи, щоб уникнути зморшок. Ваше тіло може виробляти колаген самостійно. Воно просто потребує допомоги вітаміну С. Сміливо поглинайте полуницю, апельсини або аптечні добавки.
  2. Користуйтеся сонцезахисним кремом : в такому випадку ваш натуральний колаген буде виснажуватися набагато повільніше.
  3. Використовуйте ретинол, пептиди міді з вітаміном С: вони допоможуть стимулювати виробництво колагену.

Еластин

Білок, який зберігає шкіру еластичною. Він допомагає їй повернутися в початкове положення, коли вона пріщемляя. Але, як і попередній інгредієнт, він виснажується з віком.

Причина в косметичних продуктах аналогічна. Еластин занадто великий для проникнення в шкіру. Він залишається зверху і зволожує її. На цьому його функція закінчується.

Краще їжте фрукти, багаті вітаміном С, пісне м'ясо з амінокислотами. А також всі, що містить омега-3: лосось, горіхи, авокадо. Такі корисні продукти змушують ваше тіло виробляти більше еластину.

Також наносите сонцезахисний крем. Ультрафіолетові промені руйнують все, включаючи еластин.

Стовбурові клітини

Це материнські клітини, які можуть стати клітинами будь-якого типу в організмі. Потім вони відтворюються і відтворюються. Наприклад, яблучні стовбурові клітини можуть стати гілками, листям, плодами ... Людські стовбурові можуть стати органами. І в один прекрасний день - використовуватися для трансплантації.

Стовбурові клітини не працюють при нанесенні на нашу шкіру. Тому що немає ніякої можливості перетворення яблучної стовбурової клітини в людську шкіру. Значить, вони не зможуть омолодити її. Стовбурові клітини рослин є антиоксидантами. Не більше того.

Але як щодо людських стовбурових клітин? Це теж не спрацює. Стовбурові клітини повинні бути живі, щоб творити свою магію. Помістіть їх в крем, і вони досить швидко помруть.

Можливо, в один прекрасний день у нас буде технологія для створення людських стовбурових клітин. Однак на даний момент вони практично марні.

Краще використовуйте багату антиоксидантами сироватку. Стовбурові клітини - це прославлення антиоксиданти. Регулярно користуючись антиоксидантної сироваткою, ви заощадите чимало грошей і затримайте поява зморшок.

EGF

Гормони, що стимулюють ріст клітин, виробництво і товщину колагену, і допомагають відновлювати шкіру. Робота EGF полягає в тому, щоб допомогти клітинам розмножуватися. Якщо у вас є передракові клітини, або ракові поразки на шкірі, EGF змусить їх розмножуватися.

Для ясності - EGF не викликають рак. По крайней мере, немає ніяких доказів цьому. Але вони можуть допомогти раку або передракових клітин. Проблема в тому, що ми не завжди знаємо про наявність шкідливих клітин в нашому організмі. Тому при використанні EGF ви можете опинитися в біді.

Краще використовуйте ретинол або інші форми вітаміну А, які можуть стимулювати виробництво колагену і ущільнювати шкіру. У разі їх несумісності з вашою шкірою, вона почне лущитися. Але краще вже такий варіант, ніж ризик розвитку ракового захворювання.

Існує безліч омолоджуючих засобів, що допомагають прибрати зморшки з обличчя. Тільки не витрачайте гроші на маркетингову нісенітницю, яка не працює.