5 Ефективних суперсетів для максимального спалювання жиру

Суперсет - це тренування, що включає виконання одного набору конкретного вправи відразу після іншого. Між виконанням вправ не повинно бути перерви. Після цього ви відпочиваєте дві з половиною хвилини, а потім знову виконуєте суперсет. Такий метод дозволяє домогтися потрібного серцевого ритму і максимізувати користь за короткий проміжок часу.

Так, ці тренування складні. Але в них є величезний плюс - ви швидко спалюєте жир. І цей процес триває після тренування, тому що розганяється метаболізм.

Ось п'ять чудових суперсетів, які ви можете зробити для тренування всього тіла.

Зміст

  • 1 Широкозахватні підтягування / віджимання
  • 2 Жим ногами / згинання ніг лежачи
  • 3 Жим з гантелями сидячи / розведення лежачи
  • 4 Згинання м'язів трицепса / підйоми гантелей
  • 5 Схрещування / скручування

Широкозахватні підтягування / віджимання

Почніть з виконання десяти підтягувань з широким захопленням на брусі. Дотримуйтеся збільшення інтенсивності, роблячи їх швидше, ніж зазвичай.

Як тільки закінчите, опустіться на підлогу і зробіть 15 віджимань. Відразу після виконання поверніться до підтягування. Продовжуйте чергування, поки не зробите по три комплекти кожної вправи. Тепер перерва, тривалістю в дві з половиною хвилини, і переходимо до наступного суперсету.

Жим ногами / згинання ніг лежачи

Налаштуйте тренажери на потрібну вагу, щоб вам не доводилося возитися з ними перед початком.Почніть з десяти жимів ногами, потім негайно перейдіть до 15-ти згинань ніг лежачи.

Продовжуйте чергувати, поки не зробите по три комплекти кожного. Знову зробіть перерву на два з половиною хвилини.

Жим з гантелями сидячи / розведення лежачи

Почніть сидячи на лавці. З гантеллю в кожній руці зробіть 10 жимів. Піднімайте гантелі вгору, потім опускайте руки, поки вони не утворюють кут 90 градусів.

Коли закінчите, переходите до розведення рук з гантелями лежачи. Тримайте спину прямо, а корпус напруженим під час виконання вправи. Зробіть три комплексу кожного, а потім перерва.

Згинання м'язів трицепса / підйоми гантелей

Для виконання вправи на трицепс, використовуйте кросовер і V-образну канатну рукоять. Потягніть її вниз до тих пір, поки руки не витягнуться. Потім повільно піднімайте рукоять, поки руки не досягнуть кута трохи вище, ніж 90 градусів. Зробіть 12 повторень.

Потім перейдіть на аналогічну кількість повторень іншої вправи - підйоми гантелей на похилій лаві. Переконайтеся, що гантелі знаходяться поруч, щоб виконати перехід максимально швидко. Виконайте три підходи кожної вправи.

Схрещування / скручування

Вам знадобиться килимок для вправ. Почніть з схрещувань. Ляжте на спину. Лікті зігнуті, відведені в сторони на рівні плечей, руки стосуються голови. Підніміть ноги від підлоги. Поверніть торс вправо, коли притискуєте праве коліно до грудей і витягаєте ліву ногу прямо. Змініть сторону і переведіть положення ніг. Зробіть 10 повторень.

Негайно перейдіть на виконання V-скручувань. При підйомі рук, піднімайте вгору прямі ноги. Тягніть руки по напрямку до ніг вгору, поки руки не торкнуться пальців ніг.Потім в початкове положення. Виконайте 10 повторень, потім поверніться до схрещуванням. Зробіть по три комплекти кожної вправи.