5 Простих вправ, які поліпшать ваше самопочуття

"Коли ви добре виглядаєте, ви відчуваєте себе добре". Реальне багатство цієї заяви знаходиться набагато глибше. Прекрасний зовнішній вигляд не переплітається так тісно з вправами, як самопочуття. Коли ми піклуємося про своє тіло, ми акцентуємо увагу не тільки на зовнішньому вигляді. Ми намагаємося поліпшити всі сторони життя - розумову, духовну, фізичну.

Фізичні вправи полегшують симптоми депресії і тривоги. У мозку також відбуваються зміни - підвищується рівень ендорфінів. Завдяки цьому процесу стресова ситуація вже не здається нам чимось жахливим.

Часом стрес викликаний усвідомленням необхідності йти в тренажерний зал. Знайте, ви не зобов'язані себе змушувати. Є більш оптимальний варіант вирішення цієї проблеми.

Звичайно, біг, підняття важких предметів, баскетбол та інші фітнес-вправи можуть допомогти роботі серця. Але така діяльність як садівництво, миття машини, прогулянка не менш корисні. Будь-яка фізична активність, яка стягує вас з дивана, допомагає поліпшити самопочуття і піднімає настрій.

Раджу взяти на озброєння список занять, які допоможуть вам прекрасно себе почувати.

Зміст

  • 1 Йога
  • 2 Їзда на велосипеді
  • 3 Біг
  • 4 Ходьба
  • 5 Силові вправи

Йога

Існує причина, по якій саме йога знаходиться на першому місці цього списку. У 2010 році журнал альтернативної та комплементарної медицини опублікував одне дослідження.У ньому вивчався рівень тривожності людей, що займаються йогою три рази в тиждень по одній годині.

Практика показала, що під час занять йогою підвищується рівень речовин, здатних зменшити занепокоєння. А повільне, глибоке дихання збільшує приплив кисню. Це призводить до оптимального функціонування всіх органів, в тому числі і мозку.

Їзда на велосипеді

Коли ви їдете на велосипеді, ви не просто обертає колеса. Нехай навіть ваші поїздки не такий довжини, як Тур де Франс. Дослідники з університету Джорджії в Афінах спостерігали за людьми, які півгодини їздили на стаціонарному велосипеді. Вони засікли імпульс енергетичного рівня у всіх суб'єктів. Після такого заняття відбуваються помітні позитивні зміни в мозку і в вашому тілі. Читайте докладніше "переваги їзди на велосипеді".

Біг

У 2006 році дослідники виявили, що після 30-хвилинного бігу на біговій доріжці зникає депресивний настрій. Ця заява була опублікована в кількох поважних журналах. Пізніше, в 2013 році, дослідники науково довели, що фізична активність є ефективною альтернативою лікування депресії.

Ходьба

У Британському журналі спортивної медицини опублікували результати дослідження. У ньому йшлося про те, що 30-хвилинна ходьба поліпшила настрій депресивних пацієнтів. Помітний результат стався навіть швидше, ніж прийом антидепресантів ...

Ви запитаєте чому? Ходьба викликає прилив ендорфінів в організмі, які є природним болезаспокійливу. Висновок: чим більше люди ходять протягом дня, тим краще у них настрій. Детальніше читайте в статті "все про ходьбі для схуднення".

Силові вправи

Такі вправи допомагають боротися з депресією.Фізична активність збільшує вироблення двох антидепресивний біохімічних речовин - серотоніну і ендорфінів. Саме вони стабілізують настрій і покращують загальне самопочуття.

Почніть свою активність з цих п'яти занять. Знайдіть те, що вам підходить найбільше. Пам'ятайте: поки ви перебуваєте в русі, ви прогресуєте. Будь-яка активність робить вас щасливою людиною і дарує енергію, успіх і щастя.