5 Простих кроків до зміни вашої дієти - починаємо з сьогоднішнього дня

Скільки не вивчаю системи харчування, немає єдності думок - що є правильним харчуванням. Багато досліджень, які зараз проводяться, відкидають ті результати, які були отримані ще 5 років тому. Звичайно ж, свою лепту в наше харчування вносять великі концерни, які просувають свої продукти.

Але традиційні натуральні продукти поза конкуренцією. А ось кілька простих порад, які рекомендується вбудувати в ваш раціон:

1. Тримайтеся подалі від упакованих та оброблених продуктів

Ви повинні знати, що заморожена піца не збирається робити щось корисного для вашого здоров'я. До цього можна віднести сухарі, печиво, чіпси і більшість інших продуктів, які беруться з коробки.

Всі ці продукти мають масу додаткових непотрібних нам цукрів, добавок, консервантів, і шкідливих жирів. Каллоража продуктів збільшується.

Якщо ви хочете піцу або чогось солоденького, ніяких проблем. Просто приготуйте її будинку з цільними інгредієнтами.

2. Вибирайте натуральні продукти

Ви коли-небудь бачили глутамат натрію і червоний барвник № 5 зростаючий на грядці? Звичайно, ні. Краще використовувати натуральні фрукти, овочі, горіхи, бобові. Можу назвати ще багато продуктів, які вирощені без обробки людиною.

В інтернеті пошукайте біля вашого міста фермерські господарства або приватників.Подивіться на їх продукцію наживо - м'ясо, молочка, овочі або фрукти. І виберіть для себе постачальника.

Зараз це зробити набагато легше, ніж ви думаєте. За вартістю вийде не набагато дорожче, ніж в супермаркеті. Зате якість буде 100% натуральне.

3. Скажіть "так" здоровим жирам

Все ратують, що треба їсти менше жиру. Але вони не викликають збільшення ваги. Зовсім навпаки, найбільше збільшують вагу те, що описала в 1-му пункті. Це називається швидкими вуглеводами.

Гарвардський університет провів дослідження більше 100 000 чоловік, які їли горіх. Вони насичені мононенасичені жири і клітковину. Досліджувані мали не тільки більш здорове серце. Але також набрали менше ваги протягом довгого часу, в порівнянні з тими, хто не їв горіхи.

Мононенасичені жири містяться в горіхах, оливковій олії і авокадо. Допомагають знизити рівень поганого холестерину, а також мають важливе значення для всіх функцій організму.

4. Готуйте для себе і вашої родини

Якщо ви приготуєте собі їжу, ви будете контролювати кількість жирів і цукрів. А ще регулюєте вашу порцію самі. У готових обідах, пропонованих в кафе і кулінаріях, неможливо зрозуміти з чого приготовано. Плюс більшість салатів заправляються майонезом.

Багато дієтологів рекомендують готувати їжу самостійно, упаковуючи в контейнери. Можна брати з собою на роботу, розігрівати і насолоджуватися.

5. Пийте більше чистої води

Солодкі напої з чаєм або кавою не можуть замінити натуральну воду. Звичайно ж пити 8 склянок води вас ніхто не змушує. Але багато людей дійсно економлять на цьому. За результатами досліджень, понад 50% людей за день випивають тільки 1 склянку води.

Хоча ви можете сказати, що щодня п'єте чай або каву. Але ці напої насправді є сечогінними засобами, від яких організм втрачає воду. До того ж від цих напоїв з'являється темний наліт на зубах. І його треба кожні півроку чистити.

Як бачите, змінити звички в їжі не так уже й важко. А ваше тіло віддячить вам за вашу увагу.