6 Поширених помилок, які ми робимо при схудненні

Привіт, дорогі мої фітоняшкі! Втрата ваги не легке завдання. На цьому шляху можна зробити великі помилки, які можуть загальмувати результати. Розповім вам про найпоширеніші, щоб ви змогли їх уникнути.

Зміст

  • 1 Занадто мало білка
  • 2 Скручування замість кардіо
  • 3 Одні і ті ж повторення
  • 4 Тільки кардіо, а не силові тренування
  • 5 Пропуск прийому їжі
  • 6 Чи не уникайте вуглеводів і жирів

Занадто мало білка

Урізання жінками протеїну з раціону є проблемою номер один при схудненні. Протеїн життєво необхідний для будівництва, ремонту і збереження тканин нашого тіла.

Він може допомогти вам почувати себе ситим після їжі. Це призводить до зниження бажання перекусити зайвого, а значить, споживається менше калорій.

Збільште його в вашому раціоні. Додавайте індичку, курку, яловичину низкожирних сорти свинини, протеїнові коктейлі. Як ще збільшити вживання білка читайте в статті "таблиця змісту білків в продуктах".

Скручування замість кардіо

В прагненні отримати пружний животик багато жінок годинами качають прес. Причому мало приділяють уваги іншим частинам тіла. Тільки наше тіло не може худнути частинами і втрачати жир тільки в певній галузі.

Ваша мета повинна полягають у тому, щоб зменшити загальний показник жиру в організмі. Для цього необхідно збільшити метаболізм. Спробуйте вправи ВІІТ (високо інтенсивна інтервальна тренування).Вони є одними з найбільш ефективних способів швидко спалити жир. Зіставте ВІІТ-кардіо з вашими улюбленими скручуваннями на прес і поступово ваш плоский животик проявиться. Хороший варіант - комплекс вправ по системі Табата.

Одні і ті ж повторення

Часто бачиш, що дівчата приходять в тренажерку і на весь час займають еліптичний тренажер. І так ходять постійно в надії, що схуднуть. Не повторюйте цієї помилки!

Наше тіло швидко пристосовується до одноманітної тренуванні, і вона стає менш ефективна. Змінюючи навантаження, включаючи різні силові вправи, кількість повторень або інтенсивність. Так ви зможете вийти зі стану "тренувального плато". Це коли тіло звично реагує на навантаження, причому результатів не поліпшуються. А вага залишається на мертвій точці.

Вийдіть із зони комфорту, спробуйте щось новеньке. Виберіть вправи або заняття, які ви хочете включити в тренування. Не думайте, що у вас поки буде виходити не дуже. Навіть найпрекрасніші фітоняшкі починали з малого.

Тільки кардіо, а не силові тренування

Кардіо вправи звичайно хороші. Вони допомагають спалити жир, підвищити загальний рівень фізичної підготовки і вберегти від серцево-судинних захворювань.

Тільки кардіо без силових тренувань це як їзда на велосипеді зі спущеною шиною. Звичайно ви до мети доїдете, але наскільки довго це займе? Адже можна доїхати швидше і з меншими зусиллями, якщо обидва колеса будуть працювати належним чином.

Включення в тренування силових вправ збільшать м'язову масу, яка допоможе вашому організму спалювати калорії більш ефективно. Також це сприяє поліпшенню щільності кісткової тканини.До того ж силові дадуть вам більше енергії для кардіо-вправ.

Дівчата, не переживайте, що силове тренування сильно накачає ваші м'язи. Жінки від природи не можуть накачатися так, як чоловіки. Навпаки, силові вправи допоможуть зробити фігуру підтягнутою і витонченою.

Пропуск прийому їжі

Щоб спалити жир і схуднути, потрібно витрачати більше калорій, ніж отримувати. Ця рада підштовхнув багатьох просто пропускати їжу. Звичайно, це ж легше, ніж піти в спортзал напружуватися і потіти.

Цей вид екстремального харчування не є стійким і часто призводить до обжерливості і зриву з дієти. У статті "що є на вечерю, щоб схуднути" я писала який повинен бути проміжок між вечерею і сніданком. І як організм може "помститися" за довготривалу голодування.

Замість того, щоб пропускати прийоми, намагайтеся вживати здорову їжу, зменшивши порційні страви.

Не уникайте вуглеводів і жирів

На жаль, в прагненні схуднути, ці дві складові продуктів найбільш часто піддаються дискредитації.

  • Вуглеводи забезпечують наш організм джерелом палива, яким є глюкоза. Ваше тіло потребує вуглеводах для енергії, щоб пройти через тренування, не кажучи вже про функції мозку.
  • Насичені жири необхідні для захисту тканин мозку. А так жевозможності засвоювати вітаміни, які захищають ваші клітини від окисного ушкодження, викликаного тренуваннями.

Те, що ваш організм не потребує додавання цукру, штучних добавок або напівфабрикатів це думаю всім зрозуміло. Спробуйте краще вирізати з харчування постійні перекуси чаю з печенюшками. Навіть прибравши це, ви втратите більше ваги, ніж якби вирізали швидкі вуглеводи і корисні жири.

І наостанок хочу сказати, що втрата ваги і поліпшення фізичної форми-це подорож довжиною в життя. Підберіть під себе комплекс силових тренувань і кардіо. Їжте різноманітні живильні і натуральні продукти. Коли ви працюєте в напрямку поліпшення здоров'я в комплексі, вам не доведеться турбуватися про помилки.