8 Унікальних помічників на кухні


Якщо ви готуєте самостійно, то точно знаєте, що їсте. Приготування їжі однак займає досить багато часу і часто є причиною порізів і роздратування шкіри рук. Багато сучасні прилади не тільки допоможуть вам стати здоровішими, але зроблять процес готування набагато швидше і безпечніше. Які ж саме?

Соковижималка шнековая

Сік, вичавлений за допомогою шнекової соковижималки має високу харчову цінність і містить в 4 рази більше поживних речовини, ніж сік, отриманої при використанні центрифужних соковижималок. Більш того, вміст вітамінів в них більше в 6 разів: шнекові соковижималки зберігають на 42% більше вітаміну і на 60. 7% більше вітаміну А. Саме тому соки вичавлені за допомогою шнекових соковижималок набагато корисніше ніж соки центрифужних соковижималок. Якщо ви вважаєте, що такі соковижималки сильно дорожче, то спробуйте придбати їх онлайн, так як при покупці в інтернеті ви зможете додатково заощадити з промокодом. Наприклад, Юлмарт часто надає промокодом на додаткову знижку при покупці онлайн до 30%. Ви завжди знайдете усі актуальні промокодом Юлмарт на сайті promokodabra. ru. Виберіть код, скопіюйте його і вставте в спеціальне поле при оформленні замовлення. Вартість зменшиться, і шнековая соковижималка вже не буде такою дорогою!

Маринатор

Цей унікальний прилад прискорює процес маринування продуктів.За рахунок вбудованої помпи продукти маринуються швидше. У вакуумі волокна харчових тканин відкриваються, і маринад проникає всередину швидше.

Сушарка для овочів і фруктів

Сушити що б там не було стане значно простіше і швидше, а з яблук виходять смачні і корисні чіпси всього за три години.

Чайник-термос

Якщо ви все ще кип'ятіть чайник на велику сім'ю кілька разів, то прийшов час купити чайник-термос. У ньому вода залишається теплою набагато довше, та обсяг у таких чайників перевищує традиційні два літри. Чайники-термоси, як правило, забезпечені додатковими функціями: наприклад, електронною системою управління і функцією повторного кип'ятіння. Деякі моделі мають дві колби: для теплої і гарячої води - і ви попадете з чаєм всім!

Терка для сиру

Процес терки сиру завжди трохи напружує і дуже часто псує манікюр. Заздалегідь натирати сир теж не рекомендується, так як він підсихає і втрачає в смаку і ароматі. Саме тому універсальна терка в формі склянки стане вашим вірним помічником на кухні. Ви зможете потерти не тільки твердий сир, а й шоколад, і горіхи. Лазерна заточка лез гарантує довгострокове використання, а форма вбереже ваші руки від порізів.

Машинка для очищення яблук і не тільки

Безумовно шкірка яблук і груш містить корисні речовини, але так як зараз фрукти в процесі вирощування обробляють пестицидами та іншими хімічними речовинами, багато хто воліє навіть такі фрукти чистити. Саме тому машинка для очистки буде незамінна на вашій кухні. Більш того, вона також почистить за вас і картоплю! І ваші ручки будуть завжди чистими і доглянутими!

Пароварка

Для здорового способу життя пароварка просто необхідна.Залежно від конфігурації вони можуть бути з двома або трьома контейнерами і різною кількістю програм для приготування страв. Продукти приготовлені на пару набагато корисніші і зберігають велику частину мікроелементів і вітамінів.

Фільтр для води

"Губить людей не горілка, губить людей вода! "Приділяйте увагу тому, яку воду ви п'єте, - це запорука здоров'я і довголіття. Фільтри бувають найрізноманітніші: це може бути просто глечик зі змінним фільтром всередині, а може бути і багатоступенева система, що складається зі змінних картриджів і крана. Обидва типи фільтрів підходять для щоденного використання, головне - пам'ятайте про те, коли потрібно міняти картриджі на нові, інакше замість користі фільтри можуть завдати шкоди. Всі ці та багато інших товарів допоможуть залишатися здоровим, готувати швидко і смачно. При купівлі онлайн ви завжди знайдете на них знижку на promokodabra. ru.