90-60-90 - Досяжний ідеал?


Уж яких тільки способів досягнення знаменитих стандартів 90-60-90 не придумано! І дієти, і виснажливі фізичні вправи, і лікарські засоби. Але досить часто буває так, що, не дивлячись на масу зусиль, що докладаються, вага тільки прибуває. Чому?
Почнемо з спортивних занять. Досить часто ми помиляємося, будучи впевненими, що, чим більше часу проводимо в спортзалі, тим швидше побачимо результат. Однак все залежить від виду вправ, які ми вибираємо. Аеробні навантаження, як правило, орієнтовані на м'язи ніг і рук, при цьому вони здатні спалювати не так вже й багато калорій. Інша річ - тренажери силові, які вимагають від нас набагато більших витрат енергії, але помітно збільшують м'язову масу.
По-друге, відвідування тренажерного залу - це не привід дозволяти собі калорійні і жирні другі страви, солодощі та пиріжки в необмеженій кількості, як це часто трапляється. Більш того, підвищені навантаження посилюють вироблення багатьох гормонів і, як наслідок - змушують організм "накопичувати" додаткові запаси.
Якщо ж говорити про дієти - цілком ймовірно, вони допоможуть знайти відповідь на питання, як схуднути. Але ж краса - це не тільки струнка талія. Вчені впевнені, що часті і досить радикальні обмеження в харчуванні далеко не кращим чином позначаються на шкірі обличчя. Напевно, ви помічали - багато жінок здаються помітно старшою за свої роки через зайвої худорлявості.А приємні округлості - навпаки, відмінний спосіб виглядати молодше.
І, нарешті, кілька слів про заповітних сантиметрах. Ідеал 90-60-90 розрахований, в першу чергу, на моделей, чий зріст починається від 175 сантиметрів. Правильніше було б говорити не про точні цифри, а про пропорційність жіночого тіла. Об'єм талії - дві третини від обсягу стегон і грудей - ось цифри, набагато ближчі до реальності. З конституцією, як відомо, сперечатися марно, як не старайся.