Кілька міфів про сонцезахисні засоби


В необхідності використання сонцезахисних засобів під час пляжного відпочинку нікого переконувати не треба. Однак вибирати їх потрібно з розумом, володіючи всією повнотою інформації і не довіряючи поширеним міфам і чутками про них.
Міф перший . Підготувати шкіру до контакту з сонячними променями можна, якщо протягом деякого часу наносити на неї засіб для автозасмаги.
Штучна засмага не має властивість стимулювати вироблення пігментів, що захищають шкіру від сонячних опіків, тому без сонцезахисного засобу виходити на пляж не варто.
Міф другий. Без спеціального захисту від сонця можна обійтися, якщо обмежити час перебування на пляжі.
Отримати сонячний опік можна не тільки під відкритими променями, але навіть під тентом. Крім того, захищати відкриті ділянки необхідно, навіть перебуваючи в місті.
Міф третій. Високий фактор захисту (30 або 50) перешкоджає рівній засмазі.
Будь-крем наноситься не для того, щоб запобігти загар, а для того, щоб захистити шкіру. Чим вище зазначена цифра, тим повільніше, а отже, і рівніше лягатиме загар.
Міф четвертий. Сонцезахисні креми не можна використовувати для чутливої ​​шкіри, оскільки вони можуть викликати алергію.
Виробники розробляють засоби з розрахунком навіть на дуже чутливу шкіру. Однак щоб уникнути алергії, слід вибирати спреї і креми, в яких відсутні стабілізатори, жири, ароматизатори.
Міф п'ятий. Засмага буде рівніше, якщо заздалегідь піддати шкіру чищенні.
Перед походом на пляж не варто митися - мило знежирює шкіру і робить її особливо вразливою. І вже тим більше варто відмовитися від серйозної чистки начебто пілінгу.
Якщо все-таки опіку уникнути не вдалося:
- на уражене місце необхідно нанести спреї від опіків, а також прийняти знеболювальний та протизапальний засіб.
- якщо ліки під рукою немає, потрібно загорнутися у вологе простирадло і заморозити кубиками суміш з води і молока. Їх потрібно прикладати до пошкоджених ділянок.
- також можна скористатися маслом обліпихи і гелями, до складу яких входить екстракт алое.
- несильні опіки добре лікує сметана, кефір, кисле молоко.
- не варто протиратися спиртовмісними речовинами, які висушать шкіру ще більше.