Чоловіче свято: а як у них?


23 лютого - свято, яке вже давно перестав вважатися виключно днем ​​чоловіків в погонах, сьогодні це просто чоловіче свято, коли ми вітаємо всіх представників сильної половини. І святкується він не тільки в Росії, але і в багатьох зарубіжних країнах, правда, дати "чоловічого дня" скрізь різні.
В США це свято називається День батька, і відзначається він в третє за рахунком неділю червня. Традиційно дами дарують чоловікам троянди і, звичайно, готують для них святкову вечерю, підбираючи самі незвичайні кулінарні рецепти. А ось в Італії 19 березня відзначається День святого Джузеппе - чоловікам прийнято дарувати пляшку колекційного вина, інакше (якщо вірити прикметам) весь рік італієць буде ходити злий.
Дуже схожі, по-справжньому "чоловічі" традиції святкування цього дня і в Німеччині (він випадає через сорок днів після Великодня). Однак тут місце вина посідає німецька альтернатива - пиво. Існує навіть особливий звичай, коли поважні батьки сімейств виходять на прогулянку з колясками, тільки в них знаходиться не малюк, а кілька літрів пінного напою. Зрозуміло, по дорозі коляска поступово порожніє. А ще німецькі вигадники в "свій" день влаштовують парубочі - виїжджають за місто на велосипедах, де влаштовують істинно чоловіче барбекю - зрозуміло, під пиво.
Найбільш везучі - чоловіки Ісландії , які відзначають своє свято два рази в рік.19 січня носить назву День дружина - дружина повинна передбачати будь-яке бажання чоловіка і, звичайно, беззаперечно виконувати його. Крім того, святкується і День Торрі (перша п'ятниця після 19 січня), коли всім близьким чоловікам прийнято підносити подарунки. Дивно, але офіційний "чоловічий" свято в Японії - 14 лютого, причому дарувати прийнято не ексклюзивний коньяк або аксесуари для автомобіля, а ... шоколад. Він буває двох видів: звичайний вручають всім знайомим представникам чоловічої статі, а зроблений на замовлення - тільки коханим.
До речі, згідно з соціологічними опитуваннями, більшість російських чоловіків хотіли б отримати в подарунок фотоапарат або ноутбук , другий за популярністю подарунок - спортивний тренажер або набір електроінструментів . Милі дами, ще є час ....