Мишеня з лимона

Зміст:
  • Продукти для творчості
  • Покрокове виконання

Коли ми не знаємо, що б такого красивого і незвичайного скласти в якості прикраси на дитячий стіл, на допомогу приходять цікаві ідеї! Наприклад, відмінним варіантом може стати смішна і мила миша з лимона, яка абсолютно точно викличе захват у маленьких непосид за святковим столом. Наш майстер клас розповість, як створити це чарівне доповнення до будь-якого дитячого меню, адже діткам цікавіше їсти поруч з таким "сусідом"!

Маленький веселий мишеня з лимона зручно влаштується на красивому блюдце, і буде розважати своїм виглядом бешкетних непосид, зробивши їх трапезу захоплюючої, навіть якщо в меню звичайні картопля пюре і шашлички з курки.

Продукти для творчості

Для того щоб все вийшло, нам достатньо запастися наступними інгредієнтами:

  • Лимон

Плід повинен бути яскравим, гладким, гарної форми. На ньому не повинно бути пошкоджень або темних цяток, адже саме він стане "головним героєм" нашої вироби.

  • Зелена цибуля

Досить зовсім маленького шматочка всього одного пір'їнки. Лук нам стане в нагоді для створення вусиків.

  • Горошини чорного перцю

Вони стануть у мишеняти очками і повинні бути невеликими і однаковими.

  • Ніж

Досить взяти з самим звичайним лезом, головне, воно повинне бути дуже гострим. Так все зрізи будуть більш акуратними і рівними.

  • Ножиці

Вони можуть бути кухонними або для різання паперу, але необхідною умовою також є їх гострота, ми будемо підрізати деякі деталі для акуратності.

  • Зубочістка

Необхідна нам в якості інструменту, залишати її в поделке ми не будемо. От і все! Тепер сміливо можна приступати до виготовлення прикраси!

до змісту ↑

Покрокове виконання

Крок 1

У чисто вимитого і просушеного рушником лимона зрізаємо бічну частину товщиною приблизно в 1, 5 см. Зріз стане основою нашого мишеняти, зробити його стійким.

Намагаємося різати, чи не натискаючи на лимон, щоб не витікав сік і зріз виходив рівним.

Крок 2

Вилучену частина використовуємо для створення "вушок" і "хвоста". Ведучи ніж уздовж, зрізаємо два приблизно однакових шматочка цедри округлої форми. Пам'ятаємо, вони не повинні бути надто тонкими, щоб не гнутися, але і зайва товщина завадить потім вставити їх в прорізи на "голові".

Ножицями підрізаємо зайве, щоб "вушка" вийшли абсолютно однаковими.

Тепер вирізаємо ножем з зрізаної частини "хвостик". Ставлячи лезо під кутом, проводимо хвилеподібну лінію 4-5 см завдовжки. Повернувши лимон, повторюємо зріз, відступаючи від першого 2-3 мм, не більше, і виймаємо хвилястий шматочок цедри.

Якщо він вийшов занадто широким або товстим, також коригуємо форму ножицями.

Крок 3

Тепер відкладаємо зріз, він нам більше не знадобитися і беремо в руки ніж і більшу частину лимона. Від місця, де у мишеняти буде "носик", відступаємо приблизно 2, 5 - 3 см, і намічаємо подумки розташування "вух".

Робимо ножем 2 прорізу на однаковій відстані одна від одної. Вони не повинні бути занадто глибокими, щоб не витікав сік, але достатніми для того, щоб заправити в них "вушка".

Їх можна зробити подвійними, тобто підрізати цедру під кутом з одного боку і додати до нього паралельний зріз на відстані буквально 1-1, 5 мм, а вийшла сектор вийняти.Це робимо, щоб вушка вмістилися, а їх краї не бгають і не м'яли.

Крок 4

Тепер беремо перо зеленої цибулі і ножем дуже обережно відрізаємо від нього вздовж тоненькі шматочки близько 2 см в довжину. Вони не повинні розпадатися, але при цьому витонченість - необхідна умова, інакше вусики у мишеняти будуть не надто натуралістичними.

Крок 5

Залишилося всього нічого! Проробляємо ножем невеликий отвір, куди будемо вставляти "хвостик". Для цього наголошуємо вістря в цедру і робимо прокручувати рух.

Аналогічним чином робимо дірочки для очей, куди помістимо потім горошини перцю.

За допомогою зубочистки заправляємо хвіст в отвір і ставимо на місця оченята-горошини.

Зубочисткою проробляємо маленькі дірочки поруч з носиком на мордочці, куди поміщаємо вусики з зеленої цибулі. Використовуємо для цього також зубочистку.

В останню чергу ставимо "вушка". Якщо їх товщина і прорізи збігаються, то навіть можна не користуватися зубочисткою. Якщо ж вони не вміщаються, допомагаємо собі.

Ось і готова наша миша з лимона! Ми впоралися! Зауважте, нічого складного, але, зате, скільки радості буде дітям, коли вони побачать таку красу. Спробуйте!