Гучна акторська дієта - худнемо швидко!

100% результат!

Схуднення на 30 кг за 2 тижні! Дієта для самих ледачих ...
Перший день стане рисовим, краще використовувати неочищену, дику, нешліфовану крупу.Для того щоб отримати більш значний ефект, не слід доводити кашу до готовності.

Другий день передбачає вживання кисломолочних продуктів, які містять незначну кількість жиру, це можуть бути всілякі йогурти, сир і кефір.
  1. Наступним на черзі стане дієтичне м'ясо, як і в першій, описаною вище методикою. Його слід відварювати до готовності.
  2. Четвертий день стане сирним. Має бути запастися твердим сортом цього продукту, вміст жиру має бути низьким, крім того, сир не повинен містити спецій.
  3. П'ятий день буде складатися з фруктів, які повинні бути необробленими, соковитими і свіжими. Якщо слідувати рекомендаціям, то краще вибирати яблука і груші.
  4. Наступне меню акторської дієти передбачає тривалість в 12 днів.
Іноді її продовжують до 14 днів.

Принцип залишається тим же, але, з огляду на те, що днів набагато більше, ефект виявиться значнішим.

Доведеться дотримуватися умов, що передбачають обмеження організму в солі.

В цьому випадку треба буде пройти 3 блоки по 4 дня:

Перші два дні в кожному блоці повинні бути ідентичними: стартовий день дозволяє вживання виключно вареного рису, тоді як наступний день буде кисломолочним. Стартовий блок: в перший і другий дні дозволено їсти рис і кисломолочні продукти відповідно.

Наступний день стане рибним.
  1. Четвертий день - винний.
  2. Наступний блок в перші два дні повторюється, як і було описано вище. Тоді як третій день буде білковим, в цьому випадку можна вживати м'ясо креветок.
  3. Останній день цього блоку передбачає можливість вживання кавуна.
  4. Ще один блок в перші два дні ідентичний, а ось третій день стане відрізнятися тим, що меню буде складатися з відвареної яловичини.
  5. В останній день дозволяється їсти тільки яблука, які допустимо запекти в духовці.
  6. Відгуки
Цю систему харчування для позбавлення від зайвої ваги слід розглядати з особливою обережністю, так як вона не рекомендована дієтологами.

Відгуки наших читачів про акторську дієті читайте нижче:

Я довго і наполегливо намагалася всілякі дієти, але тільки акторська мені допомогла повернутися до ваги, яким я мала в роки своєї молодості. Варто відзначити, що якщо ви вирішили вживати вино, то потрібно зробити домашнє, відмовившись від того, що має в складі консерванти.

Лариса, 42 роки

Я працюю в крупній компанії, де зовнішній вигляд є відображенням іміджу, саме тому я вирішив сісти на неї. Не хотів мучити себе довго, тому поки спробував за відгуками акторську дієту, що розрахована на 4 дні, ефект є, трохи відпочину і буду відчувати 5 днів.

Олег, 43

Для мене фігура завжди мала величезне значення. Начиталася відгуків про акторську дієті тривалістю 5 днів і вирішила її випробувати. Я хоч і дама на заслуженому відпочинку, але веду активний спосіб життя, і акторська методика зниження ваги мені допомагала позбутися від зайвих кілограмів. Тільки хотілося б порадити тим, хто вирішив випробувати її: після завершення процесу схуднення необхідно дотримуватися правильного харчування, це дозволить закріпити ефект.

Марія, 65 років