Аджика з помідорів

Зміст:
 • Рецепт домашньої аджики з помідорів з хріном і перцем чилі

Сезон помідорів з самому розпалі, а це значить, що можна готувати безліч смачних страв з цього овоча, і не тільки на майбутній обід, а й на зиму.

Аджика з помідорів з'явилася вперше в абхазькій кухні, але на даний момент існує маса варіантів її приготування по всьому світу, один з рецептів ми сьогодні крок за кроком розглянемо. Готується блюдо нескладно, швидко, а зберігати його можна всю зиму, робити закуску ми будемо без теплової обробки, щоб зберегти максимум корисних властивостей.

Рецепт домашньої аджики з помідорів з хріном і перцем чилі

Абхазька кухня Аджика Заготівля помідоров1

Зімфіра БуньковаСтатьі автора


Інгредієнти

 • Помідори - 2 кг + -
 • Часник - 2 головки + -
 • Хрін (корінь) - 300 г + -
 • Перець чилі - 2 шт. + -
 • Сіль - 1 ст. л. (З гіркою) + -
Додати всі в список покупок Видалити всі зі списку покупокСпісок покупок

Приготування

ФУЛЛСАЙЗMEDIUM
 1. Помідори для аджики можна взяти будь-якого сорту, підійдуть навіть перестиглі. Їх треба промити і нарізати невеликими шматочками.

 2. Коріння хріну помити, очистити. Добре, якщо вони будуть від молодого рослини, в іншому випадку коріння будуть твердими. Пропустити корені хрону через м'ясорубку.

 3. Щоб аджика з помідорів була гостріше - потрібно додати в неї, пропущений через м'ясорубку, перець чилі. Його кількість можете регулювати на свій смак.

 4. Часник очистити і теж пропустити через м'ясорубку. Кількість часнику також можна взяти за смаком, але скажу відразу: чим більше часнику, тим смачніше.

 5. Скласти нарізані помідори у великій таз і подрібнити їх занурювальним блендером.

 6. Ось така ось каша з помідор у вас повинна вийти.

 7. Додати, пропущені через м'ясорубку, часник, перець чилі і коріння хрону.

 8. Посолити аджику з помідорів по своєму смаку.

 9. Добре все перемішати. Треба, щоб все прянощі розподілилися рівномірно.

 10. Все - аджика з помідорів без теплової обробки готова. Залишилося тільки розкласти її по банках. До речі, банки можна взяти абсолютно будь-які: хоч з закручуються кришками, хоч з закочує кришками.

 11. Зберігати таку аджику з помідорів можна дуже довго, за умови, що тримати ви її будете в холодному місці.

 12. Аджика з помідорів, приготована за цим рецептом, завдяки часнику, який в ній міститься, відмінно рятує від простудних захворювань в період епідемій. Так що лікуєтеся на здоров'я!