Aфродізіакі для жінок

Зміст:
  • Історія афродизіаків
  • Продукти для підвищення лібідо жінок

З найдавніших часів люди прагнули поліпшити, зробити яскравіше своє сексуальне життя. Для цієї мети вже в ті часи активно вивчалися властивості рослин, плодів і тваринних продуктів, які могли б забезпечити приплив додаткової енергії. Такі продукти були знайдені і для жінок, і для чоловіків, були названі афродизіаками, і стали застосовуватися в кулінарії, як природні біостимулятори.

Як виявилося, різні продукти роблять неоднаковий вплив на представників різної статі, що пов'язано з відмінностями в гормональних системах.

Як ви вважаєте, чому жінки завжди хочуть виглядати привабливо, навіщо вони витрачають стільки сил і засобів, щоб виглядати молодше, так краше? А відповідь-то проста: в будь-якому жіночому організмі генетично і фізіологічно закладено природою це бажання. Тому сперечатися з жінкою або дівчиною, яка ось уже другу годину прикрашає себе, щоб піти на побачення, вчити чи квапити її - марно! З природою не посперечаєшся!

Історія афродизіаків

Але для милих дам (крім зовнішнього антуражу) дуже непогано було б знати і використовувати додаткові кошти, які легко, а, головне, безпечно зможуть додати шарму і привабливості, зробити молодше і бажанішим будь-яку жінку. Мова, всього на всього, йде про певні продукти, які прийнято називати афродизіаками або даром богині Афродіти.

Вважається, що ця назва виникла дуже давно. Натуральні біостимулятори назвали ім'ям легендарної богині Афродіти, яка вважалася, та й до сих пір вважається, еталоном краси і сексуальності.

Хоч грецьку міфологію потопає в століттях, але, тим не менш, більш "молоді" жриці Єгипту, Стародавнього Риму, та й знатні дами середніх століть використовували ряд спеціальних продуктів, що підвищують їх привабливість і підсилюють сексуальне бажання.

Назви цих продуктів-афродизіаків для жінок передавалися з покоління в покоління. Їх використовували в різних комбінаціях, створювали рецепти страв, що містять чарівні добавки.

А в даний час, в століття науки і унікальних можливостей для глибинного дослідження будь-яких об'єктів, афродизіаки отримали статус законних представників в плані забезпечення фізичного організму спеціальними речовинами, які, насправді, благотворно впливають на шкіру, на судини і кровообіг, збільшують кількість гормонів, зокрема, тестостерону.

до змісту ↑

Продукти для підвищення лібідо жінок

Насправді, таких продуктів в природі існує велика кількість. Різні народи в будь-яких куточках нашої планети використовують щось своє. Те, що виростає на їх території, то, що звично вживалося предками.

Ну а ми давайте трохи докладніше розглянемо афродизіаки для жінок, які легко можна придбати в наші дні в наших магазинах. Що ж це за продукти? До них можуть ставитися і трави, і фрукти, і ефірні масла, і ...

Авокадо

Завдяки високому вмісту жирів, допомагає робити судини еластичнішими. А це, в свою чергу, сприятливо впливає на кровообіг.

Банани

Цей фрукт навіть своїм зовнішнім виглядом викликає певний настрій. Але, крім цього, що міститься в ньому калій дуже сильно зміцнює слабкий і стомлений організм.

Ваніль

Цей афродизіак справляє свій вплив здебільшого через запах. Ферменти, які містяться в ньому, впливають на всю центральну нервову систему, викликаючи стан ейфорії і активізуючи еротичні фантазії.

Женьшень

Активізує життєві сили організму, підвищує тонус. Він діє як стимулятор, підвищуючи концентрацію і витривалість. Женьшень також підсилює процеси метаболізму в організмі, що забезпечує додатковий приплив крові до статевих органів.

Імбир

Корінь імбиру - незамінний для збільшення чутливості! Адже він має унікальну здатність викликати прилив крові до статевих органів.

Полуниця

Це яскрава ягода містить в своєму складі фолієву кислоту і вітаміни В, що надає на організм жінки збудливу дію.

Кориця

Несподіваним результатом її впливу є невелике підвищення температури тіла, прискорюється кровообіг в організмі.

Морепродукти

Вони містять в своєму складі таке незамінна речовина як цинк. А це, в свою чергу, сприяють значному підвищенню лібідо. Адже цинк сприяє посиленому виробленню тестостерону і підтримує в нормі репродуктивні властивості жіночого організму.

Морська капуста

Це просто криниця жіночих гормонів.

Селера

В жіночому організмі активує рецептори феромонів, що дозволяє жінці бути більш чутливою.

Шафран

Дуже корисний для жінок, так як ефективно допомагає зняти напругу після сильного фізичного або розумової втоми.

Шоколад

Цей всім відомий і популярний продукт сприяє виробленню в організмі ендорфінів, що призводить до значного поліпшення настрою.

Безумовно, тут представлений дуже невеликий список тих продуктів, які можуть бути афродизіаками для жінок. Але, навіть використовуючи все перераховане, можна безумовно, протягом короткого часу відчути позитивний ефект. Ці продукти обов'язково нададуть благотворний вплив на центральну нервову систему, зміцнять судини, допоможуть вашій шкірі помолодшати і еластичнішою.

Тільки не варто забувати, що все добре в міру. Адже, як і будь-які ліки, при неправильному застосуванні вони можуть продемонструвати протилежний ефект. І ваше лібідо може сильно знизитися.

І не будемо забувати, що як би хороші не були перераховані продукти, але кращий афродизіак для жінок - це коханий чоловік! Бажаємо вам гармонії і взаєморозуміння в любові!