Абрикосові кісточки: їх калорійність, користь і шкода

100% результат!
А що ж думають дієтологи про цей продукт?

Думка цих фахівців двояке: якщо ви страждаєте недобором ваги, то в вашу дієту однозначно варто включити цей продукт. А ось якщо з вагою у вас перебір і ви старанно намагаєтеся його зменшити, то краще за все відмовитися від абрикосових ядерець і віддати перевагу менш калорійним продуктам.

Адже якщо ви ведете облік калорій, то навіть невелика кількість кісточок додасть важкий шматок до невеликої сумі калорій добового раціону.

Мед з кульбаб, користь і шкода, рецепти і застосування.

Тут ви можете знайти інформацію про корисні властивості чайного гриба для жінок.

Що таке мушмула, користь і шкода фрукта і як його застосовувати, читайте.

Протипоказання

В першу чергу - це кількість вживані кісточок. Не можна перевищувати допустимий поріг, щоб не завдати серйозної шкоди здоров'ю, не більше 20 ядер для дорослого і не більше 10 для дитини.Не варто вживати їх при хронічних захворюваннях - ваша імунна система не зможе в повній мірі нейтралізувати шкідливі речовини, які утворюються при розщепленні амигдалина. Також до групи ризику входять годують грудьми і мають алергію на речовини, що входять до складу ядер.

Отже, тепер ви знаєте досвід детальна інформація про такий продукт, як абрикосові кісточки. Як ви бачите, при помірному споживанні - це дуже корисний продукт, який має досить широкий спектр застосування.

В косметологічному плані ці кісточки здатні відмінно оздоровити шкіру, завдяки вмісту в ядрах масла. У харчовому плані такі "зерна" теж знайшли широке застосування, додаючи аромат і додаткову нотку смаку багатьом десертів (це не рахуючи тих страв, де кісточки є основним компонентом).

А інформація про шкідливість має, звичайно, під собою грунт, але ядра завдадуть шкоди тільки в тому випадку, коли споживає не здатний дотримуватися строго обмежені норми споживання. Тільки в цьому випадку відбудеться отруєння організму.