Як оригінально подати плов дітям

Зміст:
 • Як красиво подати плов дітям: фотоідеі

Плов - смачне східне частування, яке дуже люблять дорослі, але що робити, якщо ви приготували блюдо, а дитина відмовляється його навіть спробувати ?

В цьому випадку до подачі варто підійти творчо, для тих, у кого з фантазією відношення не дуже дружні, пропонуємо оригінальні варіанти подачі плову дітям. Відтворити на своїй кухні запропоновані нами ідеї ви зможете легко і досить швидко, а ваші маленькі дегустатори явно залишаться задоволені і уплетут плов за лічені хвилини.

Як красиво подати плов дітям: фотоідеі

Меню на дитяче день народження Гарячі закуски з м'ясом Рис Прикраса блюд

Зімфіра БуньковаСтатьі автора


Інгредієнти

 • Плов (готовий) - на 1 порцію + -
Додати всі в список покупок Видалити всі зі списку покупокСпісок покупок

Приготування

ФУЛЛСАЙЗMEDIUM
 1. "Рибка"

  На тарілку викладіть плов у вигляді рибки. Напівкруглі шматочки моркви розташуйте з боків "тулуба рибки", імітуючи плавники. А великий круглий шматочок моркви покладіть на те місце, де повинен бути "око". У центр "очка" помістіть одне зерно рису.

 2. "Сердечко"

  Тут особливо старатися-то й не треба. Варто лише бути дуже акуратним, щоб "сердечко" з плову вийшов рівним і красивим, тоді ваші дітки це оцінять по-достоїнству.

 3. "Мордочка кішки"

  З одного шматочка м'яса зробіть "носик". З двох інших шматків м'яса зробіть "глазки". Потім знайдіть в плові напівкруглий шматочок моркви і покладіть його на місце "рота" - "мордочка кицьки" готова.

 4. "Курочка"

  "Курочка" з плову виглядає досить весело. Постарайтеся акуратно викласти "курочку" на повний зріст. З шматочка м'яса зробіть "дзьобик". Поєднавши ще два шматочки м'яса, зробіть "крильце". Лапки можна зробити з напівкруглих шматків моркви.

 5. "Машина"

  Цей варіант подачі плову особливо припаде до душі хлопчикам. Для цього викладіть ваше блюдо у формі машинки. З м'яса зробіть "віконця" авто, а з круглих шматків моркви - "коліщатка".

 6. "Яблуко"

  А цей варіант, на мій погляд, - найпростіший. Якщо у вас нічого не вийшло з попередніми варіантами, то просто викладіть плов у вигляді кульки, а шматочок моркви помістіть на самий верх цієї кульки - так ви отримаєте яблучко.

  Сподіваюся, мої ідеї допомогли вам нагодувати ваших дітей пловом.