При якій температурі потрібно випікати паски

Схуднення на 30 кг за 2 тижні! Дієта для самих ледачих ...
Калорійність - 324 ккал / 100 г.

Також знадобиться кондитерська посипання. Для додавання в тісто використовують мармелад, цукати, родзинки, горіхи. Для приготування глазурі знадобиться по 150 г вершкового сиру і цукрової пудри, а також вода. Сирі білки замінені більш безпечним вершковим сиром.

В глибоку ємність з борошном всипаються дріжджі, вміст перемішується. Тепер потрібно взяти глибоку каструльку, щоб розтерти цукор з жовтками. Залишається додати вершкове розтоплене масло, злегка підігріте молоко, ванілін і сіль. У міру збивання міксером створюється легка піна. До створеної суміші додається борошно, а також подрібнений мармелад. Постійно помішуючи, утворюють тісто м'якої консистенції. Сформований і накритий кульку тесту залишають на пару годин в теплі.

Тісто викладають на дно змащеної вершковим маслом чаші мультиварки і закривають кришкою. Перші 10 хвилин необхідно використовувати режим підтримки тепла. Потім тісто підходить близько 40 хвилин. Після підняття його в 2 рази можна зробити режим "випічка".

Через 1 годину 20 хвилин готовий виріб виймають, остуджують 10 хвилин. Тепер можна перекласти на тарілку. Глазур готується взбиванием вершкового сиру з цукровою пудрою. Для розведення густоти додають воду. Паска прикрашається глазурной шапочкою і різнобарвною посипкою. Світлого Великодня!