При якій температурі потрібно запікати курку до готовності в духовці

100% результат!
В першому випадку час випікання залежить від його способу, але в середньому становить одну годину.

Курячі шматочки готуються набагато швидше. При температурі 200 градусів вони пропікаються всього за півгодини. Цей спосіб може стати відмінним варіантом приготування вечері на швидку руку.

Секрети приготування

При випіканні тушки є кілька секретів, завдяки яким вона стане ще смачніше:

для любителів хрусткої скоринки необхідно створити умови для її утворення. Для цього потрібно в останні хвилини приготування встановити верхній режим нагріву духової шафи. Температуру варто підвищити до 230 градусів.Всього 3 хвилини і добре підрум'янене страва готова;

  • щоб курка не вийшла сухою, застосовують один нехитрий спосіб. Додатковий деко ставлять на дно духовки і заповнюють його до середини водою. Її випаровування дозволяють залишатися страви злегка вологим і не втратити свою соковитість. А якщо в воду додати пряні трави, готова курка придбає додаткові нотки смаку і аромату;
  • наступна хитрість полягає в додавання сиру при запіканні. Для цього на тушці роблять глибокі поздовжні розрізи, але не прорізають наскрізь. Скибочки сиру поміщають в утворилися поглиблення і злегка змащують рослинним маслом. Випікають як зазвичай.
Просте на перший погляд страва може заграти новими фарбами. Для цього досить дотримуватися не тільки рецептуру, а й температурний режим, а також час приготування.