Запечені сосиски в листковому тісті: рецепти з фото

100% результат!
Потім дістаємо тісто з холодильника, кладемо в миску і заважаємо, поступово підливаючи опару. Коли все влили, додаємо борошно, що залишилося.

Замішуємо не круто м'яке тісто. Перекладаємо в чисту миску і прибираємо в холодильник на 2 - 2. 5 години, після чого виймаємо і розгортаємо в тонкий пласт.

Нарізаємо смужки 10 × 15 сантиметрів і загортаємо спіралькою сосиски. Змащуємо зверху яйцем.

Включаємо мультиварку в режимі "Випічка". На дно ємності кладемо трохи вершкового масла, слідом відправляємо замотані сосиски і закриваємо кришку.

Через 30 хвилин відкриваємо, перевертаємо на інший бік і продовжуємо запікання ще стільки ж.

Читайте як правильно зробити листкове бездріжджове тісто, рецепт приготування від досвідчених кулінарів.

Які можна приготувати закуски на пікнік на природі, цікаві рецепти і смачні варіації, читайте і готуйте.

Пропонуємо вам поповнити скарбничку рецептів гарячих бутербродів на сковороді. Найсмачніші начинки і способи приготування в нашій статті.

Способи загортання сосисок в тісті

Існує кілька цікавих способів загортання:

В вигляді цукерки. Розкачуємо тісто у вигляді прямокутника 10 × 15 сантиметрів. На край кладемо сосиску і починаємо загортати, краю пов'язуємо смужками фольги, імітуючи цукерку;

  1. В вигляді плетінки. Розкачуємо тісто так само, як і в попередньому випадку. Сосиску кладемо по центру паралельно довгим сторонам прямокутника. Робимо кілька надрізів ялинкою. Обмащуємо кожну смугу жовтком і складаємо навхрест;
  2. В вигляді квітки. Сосиску загортаємо в пласт трубочкою і робимо 6 надрізів (сосиска перерізується повністю, а тісто під нею залишається цілим).Отримані шматочки вивертаємо розрізами вгору і формуємо суцвіття;
  3. В вигляді мережива. Розкачуємо довгий прямокутник, уздовж довжиною сторони ножем для піци нарізаємо смужки товщиною 3 см, трохи не доходячи до краю. Розрізаємо сосиску на 5 частин. Потім вплітаємо кожну частину в прямокутник.
  4. Щоб блюдо вийшло смачним, борошно і сосиски повинні бути вищого гатунку.

Для освіти засмаженої скоринки їх можна посипати зверху кунжутом і тертим сиром за 5 - 7 хвилин до завершення запікання.

Перед тим як ставити в духовку, дайте страві постояти 8 -15 хвилин для того, щоб воно піднялося.