Збалансоване меню, відгуки та результати дієти Драбинка

Схуднення на 30 кг за 2 тижні! Дієта для самих ледачих ...
Корисні поради

З огляду на те, що програма за складом меню досить сувора, протягом усіх п'яти днів можливий занепад сил і головні болі.

Для того щоб максимально їх уникнути, слід дотримуватися кількох простих порад.

Пропонований щоденний раціон краще розділити на 6-7 частин і приймати їх через рівні проміжки часу або в міру відчуття гострого почуття голоду.

Незважаючи на те, що при будь-якій дієті на її результат впливають супровідні фізичні навантаження, краще їх знизити до мінімуму, замінивши легкої ранковою зарядкою.

Бажано вживати строго вказану кількість рідини, щоб уникнути втрат кальцію, магнію та інших важливих мінералів шляхом вимивання їх з водою з організму.

Незважаючи на простоту методики, вихід з неї повинен бути щадним для організму.

Важливим позитивним моментом такої дієти є той фактор, що спалювання зайвих калорій організму відбувається на тлі щоденного зниження калорійності їжі, а не на тлі загального голодування, як робиться в багатьох інших системах.

Відгуки про дієту "Драбинка" і результати після її застосування наступні:

До дієтам ставлюся вкрай негативно. Всі вони або занадто довгі, або занадто суворі. "Драбинка" сподобалася своєю простотою і нетривалістю. На 4-й день мінус 1, 5 кг. Впевнена, що після закінчення скину ще трохи. Найголовніше - "йдуть" боки! Пробуйте, не пошкодуєте!

Марія, 29

Після народження другої дитини, вирішила, що моє життя зупинилася на 56 розмірі.Щодня готуючи будинку їжу чоловікові і дітям, мимоволі стаю учасником цього "свята живота". Усі пропоновані системи занадто довгі, не для мого терпіння. Почула про дієту "Драбинка", піднявся настрій, з'явилася мета. Мені здається, кращого я ще не чула. Одна думка про те, що це всього 5 днів, приводить мене в захват і рухає випробувати! Починаю з наступного тижня!

Катерина, 38

Мені не соромно зізнатися, що знайшов я цю дієту на жіночому форумі, так як перепробував всі можливі способи схуднути, і все безрезультатно. У моєму віці моя вага близько 90 кг. Методика привернула тим, що кожен день в раціоні щось нове. За перші 3 дні я втратив до 3 кг! Упевнений, що до кінця будуть ще втрати у вазі. Переноситься вона легко, тому буду періодично виходити на нові кола. Сьогодні завдяки саме "драбинки" я позбувся багатьох комплексів. Я вірю, що моє життя налагодиться не тільки на роботі, але і в особистих відносинах!

Євген, 25