Красиві новорічні закуски

Красиві закуски на Новий рік - мрія будь-якої господині, адже це блюдо дарує чудовий настрій, чудово прикрашає стіл і не вимагає багато тимчасових витрат на приготування. Це практично найважливіша частина столу, адже вона задає тон святу! Якщо вам хочеться чогось незвичайного, приготуйте красиві закуски на новорічний стіл, здивуєте своїх гостей і близьких.


2017 рік за Східним календарем - це рік Півня, який, як ми знаємо, любить поїсти смачно і корисно. Тому красивий новорічний стіл повинен включати тільки найсмачніші страви, багато свіжих овочів, зелені і фруктів. Не варто обмежуватися такою звичною кулінарної "класикою", як оселедець під шубою або олів'є, Новий рік слід зустрічати з розмахом! Раніше на новорічних столах переважали важкі салати, а тепер стало модним подавати легкі закуски, такі як святкові тарталетки і мініатюрні канапе. Відзначимо, що закуски можуть бути холодними і гарячими.

Дуже зручно готувати саме холодну закуску. Це дуже просто. Тарталетки ви можете спекти самі, а можна придбати готові в магазині. Крім того, в якості основи можна використовувати листя салату - це зручний і не менш гарний варіант. Смачна і оригінальна закуска врятує положення, розбавивши звичну картину. Прекрасна ідея - приготувати міні-рулетики.

Їх ви можете зробити з будь-якою начинкою: креветки, м'ясо, риба, овочі, яйця, сир, червона ікра.Також прийдуть на допомогу маленькі бутерброди. Відмінно підійде запечена гарбуз! Такі смачні і красиві новорічні закуски припадуть до душі і вам, і вашим гостям!

Пам'ятайте, що закуска - це важливий початок, яке здатне налаштувати гостей на потрібний вам тон, тому варто підійти до приготування цієї страви творчо. Ваш стіл в новорічну ніч повинен бути не тільки смачним, але і красивим, естетичним, апетитним, легким і вишуканим.