Буряк в мультиварці

Зміст:
 • Буряк на пару
 • "Водний" спосіб приготування

Третина загальної кількості їжі, яка потрапляє в наш організм щодня, повинні складати тушковані або ж печені в духовці овочі. Приготовлені в мультиварці на пару дари грядок і городів містять в собі максимальну кількість вітамінів та інших корисних речей, в тому числі і буряк. Вона не тільки надзвичайно смачна, особливо в поєднанні з пахучим соняшниковою олією або ж в "компанії" з часничком, а й казково корисна.

На відміну від приготовленої звичайним способом, тобто в каструльці, наповненою водою, буряк, варена в мультиварці, зберігає максимум корисного. Печеться вона в даному випадку в закритому просторі, тому все вітамінчики залишаються всередині неї.

Існує два головних рецепта, як зварити буряк в мультиварці: на пару і в воді. Вони обидва - хороші і ідеально підходять для готування цього цінного овоча.

А вже яким з них скористатися, вирішуємо самі, враховуючи, що в першому випадку наш коренеплід, збагачений вітаміном В, а також залізом, калієм, кальцієм і багатьма іншими, не менш цінними речовинами, виходить запечена природним шляхом, у власному соку.

У другому ж випадку, при варінні у воді, вона насичується додатковою вологою, але залишається все такою ж смачною і корисною. Розглянемо докладніше способи, як можна відварити наш коренеплід в мультиварці.

Буряк на пару

Що нам знадобиться

 • Буряк середнього розміру - 2 шт.+ -
 • Мультиварка - в нашому випадку це Redmond + -
Додати всі в список покупок Видалити всі зі списку покупокСпісок покупок

Приготування

Щоб розібратися, як приготувати овоч таким нехитрим способом, потрібно, звичайно ж, попрактикуватися. Варка в мутіварке на паровій бані практично не відрізняється від приготування коренеплоду подібним чином на плиті, в даному випадку робиться це швидко, а головне - без упревания всієї квартири, чого неможливо уникнути при відсутності мультіварочного агрегату.
 1. Насамперед вибираємо коренеплоди оптимального розміру без ушкоджень. Оскільки запікати буряк ми будемо в кожурку, і, відповідно, чистити її не буде, значить, потрібно дуже добре вимити її.
 2. Нам все-таки знадобиться вода - для утворення пари. Отже, наливаємо її в мультіварочную чашу до нижньої позначки - не більше.
 3. Овочі ріжемо навпіл і викладаємо зрізами вгору на готовочной чашу, засіяну отворами.
 4. Чашу поміщаємо в нашу мультиварку над водою. Вона, випаровуючись в процесі, і буде доводити до кондиції нашу бурячок.
 5. Тепер залишилося тільки вибрати необхідний режим, щоб наш агрегат приступив до роботи. Звичайно ж, це буде "пар".

Коли встановлена ​​програма завершить свій цикл, наша запечена в мультіравке буряк буде готова.

Рада кухарчуком

 • Якщо коренеплоди занадто великі, їх слід розділити на 4 рівні частини, якщо ж, навпаки, занадто дрібні - запекти їх цілком;
 • бурячок після митися годі й обсушивать - все одно вона буде обдавати паром під час готування.

Сам собою напрошується питання: скільки варити слід бурякові коренеплоди в мультиварці? Залежить це, в першу чергу, від сорту овоча: зимова буряк готується довше, ніж літня.Має значення і розмір овочів, але в середньому - це 30 хвилин. Саме на цей час встановлено таймер програми "пар".

до змісту ↑

"Водний" спосіб приготування

А тепер поговоримо про те, як зварити наш овоч безпосередньо у воді. Нам знадобиться, звичайно ж, сам коренеплід (беремо таку ж кількість, що і в першому випадку), сам агрегат і трохи води. Буряк, варена у воді, вийдуть більш соковитою.

Приготування

 1. Відбираємо, моєму бурякові коріння і кладемо в мультіварочную чашу.
 2. Заливаємо їх водою, щоб повністю покрити.
 3. Включаємо програму "гасіння" і натискаємо пускову панель.

Скільки варити буряк, залежить, як ми вже говорили, від її сортових особливостей, але в середньому в цьому випадку і при цій програмі - 40 хвилин. Після того, як приготували бурячок, можемо робити з нею все, що завгодно - наприклад, додавати в складні салати, їсти самостійно, нарізавши полуколечкамі і прикрасивши зеленню. Варена таким чином буряк смачна в будь-якому вигляді!

Рада кухарчуком

 • Можна буряк в мультиварці запікати разом з морквою, адже час приготування у цих коренеплодів не надто відрізняється. Тільки брати потрібно овочі приблизно одного розміру;
 • Щоб овочі легко чистилися, їх відразу після вилучення з агрегату потрібно облити холодною водою.

Тепер ми знаємо, як можна відварити бурякові коренеплоди в мультиварці без зайвого клопоту. До речі, це - ще не все рецепти їх приготування таким способом. Можна її спекти по-справжньому, тобто абсолютно без води. Для цього помиту і обсушену буряк слід помістити в чашу і, закривши її, встановити програму "випічка". Час готування в цьому випадку - 1 година.

Виходить теж смачно, при цьому всі вітаміни залишаються на місці!