Блондинка? Брюнетка? Колір волосся - 2010


Експерименти над власною зовнішністю - улюблені ігри для дівчаток. Особливо сьогодні, коли міняти колір волосся можна регулярно. Звичайно, вибір відтінку залежить від уподобань, внутрішнього відчуття власного "Я". Проте, мода невблаганно диктує свої правила, до яких все-таки має сенс прислухатися. Хоч іноді.
Отже, дизайнери стверджують, що ведучий колір 2010 року - рудий. Напевно, не дивно, з огляду на, що на дворі рік Тигра. Однак це має бути не яскраво-червоний, морквяний або вогненний колір. Перевага віддається благородним відтінкам укупі з витонченими і чіткими лініями стрижки.
Самий модний відтінок рудого - коньячний. Це дуже глибокий колір, благородний, який тонко балансує на межі відверто рудого і природного коричневого. Ідеально він підійде для тих, хто раніше не приміряв на себе подібний образ. Можуть поекспериментувати з ним як шатенки, так і брюнетки.
Якщо ви блондинка, то можна спробувати ледь помітний відтінок рудого, який дуже близький до шатен. Пристрасть до нестандартних відтінкам волосся цілком можна задовольнити за допомогою легких рожевих пасом, ледь вловимих і ненав'язливих. Для тих, хто віддає перевагу однотонну забарвлення, мода диктує натуральність - молочний, бурштиновий, медовий кольору - і ніякого неприродно білого!
До речі, блондинкам мода радить докорінно переглянути власний образ.Що б не говорили чоловіки, а в цьому сезоні набагато актуальна не платина, а відтінки попелястого. Знову ж мова йде про благородство, значущості та елегантності, які демонструє цей колір.
А для брюнеток стилісти пропонують насичені і теплі кольори - кава, гіркий шоколад. Писк моди - створення обсягу за допомогою оживляючих прядок. Наприклад, натуральний коричневий заграє новими фарбами, якщо пустити кілька пасом золотистого, а світлі відтінки перетворять і пом'якшать насичений чорний.