Хлібний домашній квас: користь і шкода для організму

Зміст:
  • Чим корисний хлібний квас
  • чи корисний хлібний квас для схуднення?
  • Чи шкідливий квас для здоров'я? І якої шкоди?

Здорове харчування має на увазі під собою грамотний підбір і обробку продуктів для збереження корисних речовин в них. Наш національний напій - домашній хлібний квас, шкода і користь якого залежить від того, як він приготований, хто його п'є, в якій кількості. Давайте детально розглянемо, в яких випадках цей напій є цілющим еліксиром, а в яких - небажаним продуктом на столі.

Перш, ніж розповісти про те, чи корисний або шкідливий квас, важливо знати, що квас - найдавніший напій в історії людства! Про нього згадували ще в древніх папірусах Вавилона і Єгипту, за кілька тисячоліть до н. е. ! Це й не дивно - адже всі ефективні способи лікування хвороб передаються народами через покоління і обов'язково записуються сучасниками.

На слов'янських землях квасні напої готували задовго до того часу, коли вперше була згадана Київська Русь. Ще тоді літописці згадували про корисні властивості квасу, про його здатність підвищувати працездатність і продовжувати життя.

Домашній хлібний квас приготувати дуже легко, а його користь для здоров'я стає видимою практично миттєво! Додайте до цього його дивовижний смак, аромат, високі жаждоутоляющий властивості і ви станете його справжнім фаном на все життя!

Чим корисний хлібний квас