Брошура "Куряча полювання, поради від шеф-кухаря"

Зміст:
 • "Академія Твій Кухарчук" і її теми
 • Зміст брошури "Куряча полювання"
 • Отримання свого примірника безкоштовної брошури "Куряча полювання"

Привіт, шановний читачу кулінарного порталу "Твій Кухарчук"!

Буквально місяць тому ви познайомилися з нами, з нашим колективом і нашими майбутніми проектами.

Один з таких грандіозних проектів - це створення лінійки інфопродуктов з кулінарного майстерності і приготування різноманітних страв.

Серед таких продуктів будуть різні брошури, книги, майстер класи, живі вебінари і т. Д.

"Академія Твій Кухарчук" і її теми

Для цього ми вирішили створити на базі нашого порталу кулінарну академію. З її допомогою кожен її учасник зможе в майбутньому мати такі можливості:

 • отримувати нові безкоштовні брошури та кулінарні шпаргалки;
 • купувати платні електронні книги зі знижкою;
 • присутнім на спеціалізованих вебінарах і майстер-класах;
 • користуватися унікальними кулінарними калькуляторами і помічниками;
 • зберігати будь-який рецепт, описаний на порталі "Твій Кухарчук";
 • брати участь в різних конкурсах і заходах Академії.

Для цього ми готуємо в Академії функціонал у вигляді особистого кабінету, але вже зараз при отриманні нашої безкоштовної брошури "Куряча полювання", ви зможете зареєструватися, що дозволить вам отримати доступ до свого особистого кабінету.

Кожен наш інфопродукт буде розкривати частина якоїсь однієї великої теми. І перша така тема - це використання курки на домашній кухні. Центральна її частина буде розкрита в унікальній платній книзі "Все про курячому м'ясі: від покупки до приготування".

Для неї ми готуємо практичний дизайн і набір шикарних бонусів. Після виходу плануємо розширювати цю тематику, запропонувавши нашим учасникам Академії майстер-класи, живі вебінари, нові кулінарні шпаргалки і багато іншого.

Практично кожна велика тема в Академії буде побудована за цим форматом - спочатку виходить центральна книга, а потім в якості додаткових матеріалів йдуть інші онлайн і офлайн інфопродукти.

до змісту ↑

Зміст брошури "Куряча полювання"

Для першої нашої теми про курку ми вирішили відразу почати з додаткового інфопродукта - брошури "Куряча полювання". По суті, вона є першою главою нашої платній книги про використання курячого м'яса в раціоні. Давайте познайомимося з нею ближче.

Забирайте Ваш екземпляр "Курячої полювання"!

Саму брошуру, як і платну книгу, створював авторський колектив нашого порталу, до складу якого входить професійний шеф-кухар. Тому всі наші рекомендації і поради - це чиста практика, так як автори інфопродукта давно вже використовують їх на особистих кухнях.

Розглянемо короткий зміст брошури "Куряча полювання".

Фабрична курочка, переваги і вибір

На перших її сторінках ми пояснюємо переваги фабричної курки. Ми ділимося своїми спостереженнями про те, які є переваги у фабричній курки, яка продається в звичайних продуктових магазинах і гіпермаркетах, пояснюємо, на що потрібно звернути свою увагу при її покупці, коли ми опиняємося в торговому залі.

Адже за великим рахунком вибір "правильної" курки це справжнє мистецтво, в якому треба враховувати багато різних факторів (як була обробити, заморожена і упакована птах, чи було проведено її інжектірованіе і т. Д.).

Охолоджена курка

Далі в брошурі ви дізнаєтеся про важливі критерії вибору охолодженої курки:

 • на що треба звернути увагу, оглядаючи упаковку з куркою.
 • як правильно прочитати напис на етикетці товару.
 • як самостійно провести органолептичний огляд курки.

В якості додаткового матеріалу для брошури ми даємо інформацію з російського ГОСТу про допуск курки в промислову переробку.

Окремою главою читачеві пропонується інформація про покупку замороженої курки.

Домашня курка

Друга частина брошури в такому ж дусі присвячена придбання домашньої курки на звичайному ринку. До уваги пропонуються поради та рекомендації щодо вибору, відмінності фабричного і домашнього бройлера, також ми пояснюємо, як відрізнити півня від курки.

Економна покупка курячого м'яса

Заключна частина присвячена економною покупці курки. Ми пояснюємо, що вигідніше купити - цілу птицю або її частини.

Звичайно, практично всі рекомендації нашої брошури призначені для жителів Росії, але сама курка і варіанти її продажу практично нічим не відрізняються в країнах СНД - в Україні, в Білорусії, в Казахстані і т. Д. Тому наші поради в "Курячої полюванні "будуть корисні всім російськомовним читачам порталу" Твій Кухарчук ".

до змісту ↑

Отримання свого примірника безкоштовної брошури "Куряча полювання"

Для того щоб отримати свій екземпляр "Курячої полювання" нашому читачеві необхідно:

1 Заповнити наступну форму підписки, вказавши своє ім'я та пошту.

2 Потім на зазначену пошту прийде лист з посиланням для скачування нашої брошури.

3 Якщо лист не прийшов, перевірте папку "Спам" вашої поштової скриньки. Іноді буває, що розсилка закидає листи саме в його спамний розділ.

Сподіваємося, що наш перший інфопродукт "Куряча полювання", допоможе вам у виборі смачною і поживною курки за невелику ціну.

З повагою колектив кулінарного порталу "Твій Кухарчук"