Гречана каша в мультиварці - блюдо чемпіонів і геніїв

Гречана каша в мультиварці - це блюдо, для приготування якого не потрібно докладати якихось особливих зусиль, але їм цілком можливо щоранку радувати себе і своїх близьких. Велика кількість вітамінів і складно засвоюються вуглеводи гречки дозволяють не страждати від авітамінозу в зимову пору року, а також підтримувати відчуття ситості аж до законного обіду в їдальні. А чим ще корисна гречка?


Каша гречана розсипчаста в мультиварці. Корисні властивості

Гречка - це їжа, здатна замінити м'ясо! Саме до такого висновку прийшли всі вчені, які досліджували даний продукт. У складі гречаної каші міститься більше білка, ніж в будь-якому іншому вигляді крупи. Також не можна не відзначити, що гречка - це лідер серед круп'яних культур за вмістом вітамінів b. Крім того, гречана каша в мультиварці березня благотворно впливає на зір, опорно-руховий апарат, роботу головного мозку, а також серцево-судинну, імунну, нервову і травну системи.

Гречана каша в мультиварці - саме натуральне блюдо на кухні

Запитайте чому? А тому, що гречка не потребує будь-якої захисту або добривах. Вона сама чудово справляється з усіма бур'янами і шкідниками, завдяки чому немає необхідності напихати її різними нітратами і пестицидами. Крім того, гречка - це мало не єдина рослина, що не піддається генної модифікації.Тому гречана каша в скороварці мультиварці і є одним з найбільш екологічних страв, які існують в 21-м столітті. Як його приготувати?

Рецепт гречаної каші в мультиварці

Приготувати гречану кашу в мультиварці здатний навіть 10-річна дитина, не кажучи вже про дорослому чоловікові. Це настільки просто, що не складе труднощів навіть для не особливо розбирається в техніці людини. Тут потрібно просто дотримуватися ідеальні пропорції:
  • 1 мультіварочний стакан гречки;
  • 2 мультіварочних склянки води;
  • щіпка солі;
  • 30 грам масла.

Перші три з перерахованих вище інгредієнтів по черзі додаються в мультиварку. Потім після сигналу слід додати вершкове масло і ретельно все перемішати. От і все! Гречка готова! Єдине, що може не сподобатися чоловікам і дітям - це те, що гречку перед приготуванням потрібно перебирати і мити. Однак цей процес багато часу не займає.

Своєчасне приготування гречаної каші в мультиварці

Єдиний істотний недолік приготування гречаної каші в мультиварці - це відносна тривалість цієї операції. На плиті таке блюдо готується швидше. Однак сучасні технології дозволяють легко вирішити цю проблему. Справа в тому, що гречана каша розмазня в мультиварці здатна готуватися самостійно! Потрібно тільки вказати точне час, в яке пристрій повинен приступити до роботи. Ну і, само собою, попередньо засипати в нього всі необхідні інгредієнти. Правда, існує в такому приготуванні і один нюанс: гречана молочна каша в мультиварці повинна готуватися за умови, що молоко є свіжим. Інакше за час простоювання воно може і скиснути.

Виняткова користь

Мультиварка, гречана каша - поєднання, яке може стати чарівним. З огляду на всі корисні властивості гречки, а також простоту приготування гречаної каші в мультиварці, рецепт якої зазначений вище, радувати себе настільки полезнейшим блюдом можна щоранку! Постійне вживання гречки допомагає істотно поліпшити стан здоров'я, а також забезпечити організм більшістю найнеобхідніших йому інгредієнтів. Саме тому мультиварку і гречану кашу варто зробити обов'язковими компонентами свого життя.