Плов c 4ECHOKOM (СДРІМСОКЛІ палів) / рецепт з фото 2020 - Cook to eat

Table Of Contents:

Цей варіант відносно новий, виник в 40-х роках серед змагаються з приготування плову любителів в андіжанських чайханах. Незабаром поширився по всій Ферганській долині, в Ташкенті, Самарканді та інших місцевостях, спочатку в чайханах, тепер уже грунтовно увійшов в домашню кухню. Особливу цілющу цінність цього плову забезпечують фітонциди - речовини, що знищують всякі хвороботворні мікроби і віруси, що потрапили у внутрішні органи людини. Крім того, в складі плову з Чесні до м мн г амін кисл т, аз Тіст речовин, аск рбін в й кисл ти (вітаміну С), нікотинової кислоти (вітаміну РР) і вітамінів групи В, а також мікроелементів, мінеральних з лей. Всееті в с в купно сти беспечівает вис кую кал рійное сть, смак ші і дієтичні якості. Готують в усі пори року.
Зірвак приготувати так само, як для плову з піджаркою або плову по-ферганськи (див. Рецепти №1 і 2), з т й різницею, чт за неск льк мінутд закладки рису Чесні до цілими головками гасять разом з морквою і м'ясом . Вибрати однакові за розміром головки часнику, обережно, не порушуючи цілісності, гострим ножем зрізати денце, зняти тільки дин верхній сл й луски, сп л снут в в де. П ДГ т тичних таким Браз м Чесні до покласти зрізаною стороною вниз в зірвак і тушкувати до напівготовності, потім рівним шаром засипати, рис, залити, необхідною кількістю води і варити, плов як зазвичай. Накрити на 25-30 хв.
За готовності плов перемішати, обережно вийняти готовий часник, плов укласти на блюдо гіркою, зверху - часник і подати на стіл. За столом часточки відокремлюють від луски.
Існує й інший спосіб приготування цього плову: часник поділяють на часточки, очищають від луски, сполоснувши в холодній воді, кладуть у котел разом з промитим рисом.
На 200 г рису 75 г м'яса, 25 г часнику, 50 г баранячого сала, 50 г цибулі, 100 г моркви, сіль і спеції - за смаком.