Капустяна дієта


Капустяна дієта застосовується дуже багатьма через доступність капусти і її виняткову корисність. Різні сорти капусти містять набір мікроелементів і амінокислот. Клітковина, змушуючи наш кишечник працювати, виводить токсини і зайву воду, зменшує кількість холестерину. Капуста, маючи малу калорійність, при їжі трохи гальмує травний процес і сприяє швидкому насиченню.
Отже, з корисними властивостями капусти сперечатися не будемо. Поговоримо про дієту. Її тривалість - 1 тиждень, а повторювати її можна кожен місяць. Головний елемент дієти - суп, що спалює жири. Рецепт його такий: на 3 л води маленький капустяний качан, кілька помідорів (за смаком), 2 болгарських (зелених) перцю, 6 середніх цибулин, пучок селери і сіль. Порізані на кубики овочі залити 3 л води і кип'ятити 10 хв. Потім на малому вогні варити до м'якості. Можна їсти суп в будь-який час, коли настане відчуття голоду.
В раціон необхідно включати і інші складові:
1 день. Є суп, а також фрукти, виключаючи висококалорійні банани. Пиття - чай ​​несолодкий, багато води.
2 день - тільки суп і овочі, виключаючи бобові. Можна з'їсти 1-2 печені або відварені картоплі.
Пити багато води.
день 3 - знову суп, овочі (але не можна їсти картоплю), фрукти. Пийте воду.
день 4 - хоч один раз за день з'їсти суп. Додаються фрукти (навіть 1-2 банана) + овочі і молоко
0-0, 5% жирності. Багато пити води.
5 день - суп + 280 - 450г нежирної телятини, а також кілька помідорів.І 6 склянок води за день.
6 день - суп + листові овочі + яловичина. Не можна картопля.
7 день - суп + овочі + рис коричневий. Можна приготувати овочі з рисом. І знову
пити воду.
Під час 7-денної дієти забороняється хліб, вживання газованих солодких напоїв, і особливо алкоголь. Доведеться відмовитися і від смаженого. Не можна відступати від раціону, не допускаються ніякі фантазії при виборі продуктів, тільки ті, що запропоновані дієтою. Якщо ви голодні, їжте суп. І результатом вашого терпіння будуть скинуті 4-7кг за тиждень.
З одного боку, це овочева дієта, яка сприяє насиченню організму вітамінами і виведенню шлаків. З іншого - вона вкрай незбалансована. Тиждень - достатній термін, щоб організм відчув недолік і білків і вуглеводів і дав знати про це проблемами зі здоров'ям. Погіршення настрою, млявість, слабкість, сонливість - лише зовнішні прояви цих проблем. Крім того, капуста - досить важка їжа і дуже шкідлива при шлункових і кишкових захворюваннях. По-друге, такий обсяг випитої води (від 4-до 8 склянок + суп) небезпечний для людей із захворюваннями нирок. Нарешті, швидке зменшення ваги (4кг в тиждень) веде до відвисання шкірних складок і порушення обміну речовин. А повторення капустяної дієти кожен місяць, як це рекомендовано, - найсильніший стрес для організму.