Торт "Фантазія"

Приготувати тісто 1. Відкласти 2 ст. л. цукрової пудри, решту ретельно розтерти з жовтками і ванільним цукром. Додати в цю масу по черзі борошно, змішане з розпушувачем, і збиті з відкладеним цукровою пудрою білки. Тісто покласти в ретельно сма-занную жиром і обсипану борошном форму для торта (діаметром близько 22 см) і на повільному вогні піч 30 хв. Випечений тісто на кілька хвилин залишити в формі, потім відокремити від стінок, видалити знімний борт і за допомогою ножа пересунути торт на дошку. Коли він охолоне, розрізати впоперек на два однакових коржа. Приготувати тісто 2. Збити білки з цукровою пудрою і ванільним са-Харом. Білки збивати над парою, поки вони не стануть досить густі-ми, після чого покласти їх в ретельно змащену жиром і обсипану борошном форму для торта і поставити пектися. Спочатку в гарячу духову шафу, щоб тісто злегка підрум'янилося. Потім зменшити жар і до-піч, точніше, досушити корж. Готовий корж викласти на дошку. Для приготування крему яйця разом з 2 ст. л. цукру, ванільним цукром і какао збити на водяній бані до утворення густої маси, остудити, остигнула масу додати в ретельно розтерті з 2 ст. л. цукру слівоч-ве масло і добре розмішати. Потім по краплі вмішати ром. Для обсипання волоські горіхи або мигдаль змолоти і прожарити вме-сте з цукровою пудрою.
Пласт тесту 1 намазати половиною збитих і підсолоджений вершків, на нього накласти тісто 2, намазати другою половиною вершків, накрити другим шаром тіста 1 і поставити в холод.Потім весь торт обмазати кремом і обсипати приготовленої цукрово-горіховою сумішшю.
Продукти: Для тіста 1:
4 яйця, 4 ст. л. (З верхом) цукрової пудри, ванільний цукор, 4 ст. л. крупчатки, розрив-Літел тесту - на кінчику ножа.
Для тіста 2:
білки 2 яєць, 120 г цукрової пудри, ва-нільний цукор.
Для крему:
2 яйця, 4 ст. л. цукру, 1 ст. л. какао, ва-нільний цукор, 180 г вершкового масла, 1 ч. л. рома (не обов'язково), 0, 25 л взбі-тих вершків, 1 ч. л. цукрової пудри.
На обсипання боків:
30 г волоських горіхів або отшелушенного мигдалю, 1 ч. Л. цукрової пудри.