Торт "Богема"

Торт "Богема"
Збити білки з просіяного цукровою пудрою, після чого дерев'яної лож-кою обережно вмішати мелений мигдаль, шоколад, ванільний цукор і розпушувач. Замість шоколаду можна взяти просіяне какао, а вме-сто мигдалю - мелені волоські горіхи або фундук. З отриманого тіста спекти 8 коржів за вищенаведеним методом: на змащений жи-ром і посипаний борошном деко поставити дно тортовой форми, кінчиком ножа окреслити по ньому коло і накладати тісто в межах цього кола. Поки печеться тісто на одному листі, підготувати другий лист, але тісто накладати на нього безпосередньо перед тим, як ставити на випічку. Піч в помірно теплому духовій шафі, щоб коржі добре підсушити. Випечені коржі з допомогою ножа пере-рушити з дека на дошку. Остиглі коржі намазати вершково-ка-каовим кремом і скласти один на одного. Після цього торт під вантажем помістити на добу в холод. Потім гострим ножем підрівняти боки і по-лити какаових глазур'ю. Після того як глазур захолоне, можна прикрасити торт злегка підсолодженими збитими вершками.
Для приготування крему з молока, какао, борошна, жовтків і половини цукрової пудри зварити густий крем і остудити його при періодичному помішуванні, щоб зверху не утворилася плівка. Свіже масло збити в пишну піну, додати другу половину цукрової пудри, ва-нільний цукор і потроху, в кілька прийомів, - остиглий крем.
Продукти:
12 білків, 250 г цукрової пудри, 120 г хв-даля, волоських горіхів або фундука, 120 г шоколаду (або 2 ст. Л. Какао), 1 пакетик ва-нільного цукру, розпушувач тіста - на кінчику ножа.
Для крему:
300 г вершкового масла, 150 г цукрової пудри, 0, 25 л молока, 3 ч. Л. какао, 4 жовтий-ка, 3 ст. л. борошна, 1/2 пакетика ванільного цукру.
Для какаових глазурі з сиропом - див. «999> розділ" Глазур ".