Тортик ніжний білий


Класичний весільний торт
Білки - 4
1 стакан
масло-л. , Жовтий-л.
штуки, цукор - (краще цукрова пудра). • Для крему: вершкове 200 г, цукрова пудра - 3 ст. ки - 2 штуки, коньяк - 1 -2 ст. Приготувати білкову масу, ретельно збиваючи білки з цукром. Спекти два коржі за розміром форми і кілька дрібних коржів, добре їх охолодити. Масло ретельно розтерти, додати свежеприготовленную і просіяне цукрову пудру і продовжувати збивати крем, додаючи по одному жовтку і потроху коньяк. Крем краще збити міксером, т. К. Він краще буде насичений повітрям і вийде ніжніше. Покласти коржі один на одного, прошарками їх полуничним або малиновим желе. З добре остиглого крему приготувати дрібні квіточки, відсадити їх на лист кальки, ще раз добре охолодити і перенести на поверхню торта. Помістити торт в холодильник не менше ніж на 2 години. Красиво будуть виглядати на торті різні прикраси.
Е. Н Пахтусова, Іркутськ
Нещодавно мені доручили на шкільних зборах спекти якийсь торт для змагань в класі, який буде вручений переможцям. Я не стала довго ламати голову, а спекла простий, але смачний тортик під назвою & Сюрприз &.
• Тісто: 1 склянка сметани, 1, 5 склянки цукру, 1 ст. л. маргарину, 1 ч. л. оцту 9-процентного + сода, 3 склянки борошна.
• Крем: 3 склянки сметани, 1 склянка цукру. Все збити.
• Глазур: 4 ст. л. цукру, 3 ч. л. какао, 2 ст. л. молока, 1 ст.л. масла.
Маргарин розтерти з цукром, додати соду, погашену оцтом. Після цього додати сметану, збити. Додати борошно, тісто має бути м'яке. Випікати в духовці при 200 ° С. Готові коржі змастити кремом, зверху залити глазур'ю.
Дітям мій твір дуже сподобалося, бо з'їли вони його в лічені хвилини.
Г. ДРОБЬППЕВА, м Орел
Влітку я їздила в гості до своєї Теше р Маріуполь, чтс. на Укря-
ш & тітка мярмя риніті працювала ГлДш кондитером, тому
Жательноіене nwHWp кожен раз я пріезжак *
няЗ-4 але все одно не можу откя
мть собі & / о &&& ГГ, ™ &; 0 & Те &; у митися солодощами. У цьому ГООУ пттсапа рецепти, які тітонька користується, спробую yZ-mW * пень сама, пропоную і читачам & Дайною & попрацювати разом зі мною.