Торти з пива: як зробити торт з банок пива на 23 лютого 2020 - Cook to eat

Table Of Contents:

Навряд чи ви знайдете "десерт" на 23 лютого краще, ніж торт з пива. Щоб його приготувати, зовсім не потрібно замішувати тісто, ламати голову над кремом і придумувати прикраси. Досить купити кілька банок пива і знайти різні елементи для декору, а після цього виділити півгодини вільного часу на формування унікального чоловічого торта на свято.

Майстер-клас з виготовлення торта з пива

Пивний торт - прекрасний подарунок на свято День захисника Вітчизни. Зробити його дуже просто. Прочитайте наш майстер-клас з покроковими фото, і ви навчитеся формувати дивовижні чоловічі "десерти" своїми руками.

Інгредієнти

 • банки з-під пива - 25 шт.
 • 1 скляна пивна пляшка
 • двосторонній скотч
 • ножиці
 • гофробумага
 • фольга
 • атласні стрічки
Торт з банок пива тримається на картонній основі круглої форми. Вам буде потрібно дві таких заготовки. Можна і більше, якщо ви плануєте зробити багаторівневий пивний торт. Також вам потрібно купити 25 банок і 1 скляну пляшку пива. Не забудьте приготувати двосторонній скотч, ножиці, гофробумага, дріт, фольгу і атласні стрічки.

Інструкція

 1. Картонні основи оберніть фольгою.

 1. Збирати торт починайте з перших семи банок. Друге коло складається вже з 12 банок.

 1. Оберніть їх скотчем, щоб не розпалися, і задекоріруйте. Для цього виріжте довгу широку смугу з гофробумага, оберніть торт по колу і скріпіть в розрізі.Зверху пов'яжіть контрастну атласну стрічку.

 1. На другий ярус встановіть меншу за розміром і обгорнуту фольгою картонну форму. У центр поставте пляшку пива. Навколо неї - шість банок. Оберніть другий рівень двостороннім скотчем, гофробумага і стрічками.

Правила подачі торта з пива

Цей прекрасний торт з пива на 23 лютого зазвичай подають з букетом з риби. Він настільки простий у виконанні, що не вимагає покрокового опису. Вам достатньо взяти кілька риб, зв'язати їх у хвостів, обернути газетою і прикрасити ошатним бантом. Кращі ідеї чоловічих букетів з риби ви знайдете на фото.

Ідеї для оформлення торта з пива

Торт з пива для чоловіка може зробити навіть далека від рукоділля жінка. Порадуйте чоловіка в День захисника Вітчизни і піднесіть йому такий оригінальний і цікавий подарунок. Букет з риби і пивний торт ідеально підійдуть як презент для чоловіків-колег. В нашій фотодобірці ви знайдете нові ідеї виготовлення тортів з пива. Банки не обов'язково обертати красивою папером і стрічками. Можете купити готову коробку і поставити в неї пиво. Вийде не менше симпатичний тортик. Буде дуже оригінально, якщо ви доповніть торт снеками. Оформіть їх святково і порадуйте свого захисника.

Нижче представлено ще кілька варіантів оформлення торта з пива своїми руками. Тут ви знайдете ідею для подарунка на будь-який смак.