Калла з фенхеля

Зміст:
  • Потрібне для творчості
  • Покрокове виконання
  • Покроковий майстер клас (відео)

Не завжди прикраса для столу буває їстівним, як, наприклад, апельсинова ялинка, троянда з лимона або лотоси з перців. Іноді можна пожертвувати смакової складової заради чудового зовнішнього вигляду: сьогодні ми розповімо про те, як зробити квітку кали з фенхеля. Букет з таких рукотворних квітів стане гідною прикрасою будь-якого, самого вишуканого столу для самих різних урочистостей: будь то Новий Рік, заручини або хрестини.

Потрібне для творчості

Для того, щоб вирізати квітка нам будуть потрібні наступний інвентар і продукти:

  • Цибулина фенхеля

Беремо їх за кількістю квітів: з однієї цибулини виходить одна кала. Вибираємо міцні і невеликі білого кольору.

  • Стручок гострого перцю

Їх також має бути стільки ж, скільки і цибулин, так як це наші серединки калл. Перці повинні бути гладкі червоні без пошкоджень.

  • Гострий ніж

Бажано, якщо він буде спеціально для карвінгу. Якщо такого немає, просто вибираємо ніж з тонким гострим лезом, щоб зрізи виходили більш акуратними і рівними.

  • Зубочистки

Звичайні дерев'яні вони будуть прикріплювати серединку до квітки, тому їх має бути мінімум стільки ж, скільки і квітів.

до змісту ↑

Покрокове виконання

Отже, починаємо роботу! Наш детальний майстер клас з фото допоможе впоратися з виготовленням квітів калл з фенхеля навіть новачкам.

Крок 1

Отрезаем нижню частину цибулини приблизно на 1 см, щоб зачепити інші її шари. Виймаємо всі пагони, нам знадобитися тільки зовнішня оболонка разом з одним стеблом.

Тепер працюємо тільки з нею.

Акуратно зрізаємо ножем непотрібне і дивимося, яку форму далі нам потрібно надати квітці. Можна намалювати контур, щоб працювати було простіше, а можна різати на око.

Наголошуючи вістрі леза в кордон стебла і цибулини з одного боку, робимо хвилеподібний зріз. Він повинен йти назад від центру і спускатися вниз.

Такий же зріз робимо з протилежного боку: відступаємо ширину стебла і, ведучи ніж вліво, закручуємо його симетрично попереднього. Підводимо його до нижньої точки під гострим кутом.

У нас в руках залишається вже цілком "читається" заготовка кали.

Крок 2

Якщо не зовсім влаштовуємо вийшла форма, дві сторони не зовсім симетричні або просто в якості додаткової обробки ми зрізаємо під гострим кутом край цибулини, роблячи квітка більш витонченим.

Порада: щоб квітка виглядав акуратніше, робимо якомога менше додаткових зрізів, прибираючи зайве за один прийом. То чи не буде непотрібних граней або, тим більше, задирок.

Крок 3

Тепер беремо перець, прикладаємо його до нашого квітки і дивимося, який саме висоти нам буде потрібно сердцевінку. Так як нею стане кінчик, зрізаємо все зайве з боку плодоніжки.

Розміщуємо його всередину квітки і, якщо все влаштовує, зубочисткою протикаємо стебло уздовж, щоб вона здалася з протилежного боку. Закріплюємо на ній кінчик перцю.

Наша серединка готова, також як і квітка в цілому!

Аналогічним чином обробляємо інші цибулини фенхеля, щоб вийшло стільки квітів, скільки ви запланували.

Крок 4

Акуратно встановлюємо кожна квітка на стебло, споруджуючи з них композицію. Прикрашаємо її гілочками зелені на свій вибір: півника, кріп, базилік.

Як бачите, зробити квіти кали з фенхеля своїми руками, ніж здається! Спробуйте друзі, напевно у вас вийде!

до змісту ↑

Покроковий майстер клас (відео)