Таблиця калорійності лимонаду

Зміст:
  • Що впливає на калорійність лимонаду
  • Скільки калорій в лимонад - таблиця калорійності

Улюблений багатьма, прохолодний безалкогольний напій, найкраще підходить для втамування спраги і підвищення тонусу організму в спеку . З огляду на, що літо у нас спекотне, ласувати напоєм доводиться часто, а оскільки пані прагнуть тримати себе в формі, то і питання: скільки калорій в лимонад - не буде зайвим. На калорійність улюбленого пиття впливає кілька чинників - їх і розглянемо, перш, ніж з'ясуємо в ньому кількість кілокалорій.

Що впливає на калорійність лимонаду

Чинників, які впливають на кількість калорій, існує кілька, але головний з них - склад улюбленого напою. Якщо вибирати між домашнім і газованим лимонадом, то останній здобуде безумовну перемогу в боротьбі за лідерство за змістом калорій.

Магазинний газований напій містить багато консервантів, цукрів і шкідливих смакових замінників. Всі ці хімічні речовини "обманюють" мозок і лише на недовгий час зменшують почуття голоду.

Через час знову захочеться їсти і порція, яку ви для себе визначте, точно не буде меншою за ту, що була з'їдена вами до вживання напою. Всі пропозиції, що надійшли з лимонадом "легкі калорії" ( "легкі" - тому що легко засвоюються організмом і тим самим приглушують голод на час, але ж повноцінної їжі напій замінити не зможе) нікуди не діваються, вони відкладаються в жир - і з часом призводять до ожиріння і цукрового діабету.Газ лише підсилює негативний вплив шкідливих речовин в лимонад.

Калорійність домашнього лимонаду в рази менше, оскільки в ньому містяться виключно натуральні інгредієнти - традиційно, це вода і лимон. Іноді, в напій додають трохи цукру. Рецепт на цукрі завжди більш калорійний.

Якщо лимонад приготовлений не з лимона, а, наприклад, з груші, апельсина, полуниці і т. П., То загальна калорійність напою вираховується з урахуванням калорійності кожної окремої фруктової добавки.

до змісту ↑

Скільки калорій в лимонад - таблиця калорійності

Лимонад в останні роки став настільки популярний (його купують і готують вдома частіше, ніж всілякі прохолодні коктейлі, "Кока-колу", "Фанту", " спрайт "та інші брендові питні солодощі), що у нього з'явилося багато всіляких різновидів:

  • полуничний;
  • імбирний;
  • "Тархун";
  • "Ситро";
  • м'ятний;
  • "Дюшес";
  • апельсиновий;
  • "Крем-сода" і т. П.

У кожного виду своя калорійність і ми пропонуємо вам її докладно вивчити на прикладі готової таблиці, в якій за вас вже підраховані калорії найбільш популярних видів лимонаду.

Таблиця калорійності

Різновид лимонаду Калорії (ккал) в розрахунку на 100 г продукту Скільки калорій (ккал) в склянці лимонаду (стакан об'ємом 250 г)
Класичний (з води і лимона) 12 30
Імбирний 22 55
Тархун 10 25
Полуничний 27 67, 5 Дюшес (грушевий)
43 106, 7 Ситро
1 3 Дієтичний
2 6 З м'ятою
4 12 Апельсиновий 35, 5
88, 7 Крем-сода 38
95 Мохіто 38
95 Тепер ви знаєте, скільки калорій в лимонад, в залежності від його виду і порції. Як бачите, за допомогою деяких різновидів популярного напою (але тільки домашнього приготування), можна навіть успішно і зі смаком худнути. Для тих, хто стежить за фігурою, здоров'ям, та й просто не хоче навантажувати свій організм у спеку - легкі безалкогольні напої, на зразок прохолодного лимонаду, будуть в самий раз.

Смачного!