Чи може дієта призвести до смерті? Анорексія. 2020 - Cook to eat

Table Of Contents:

Анорексія - на сьогоднішній день дуже поширене порушення апетиту. Втім, не просто порушення, а ціла система і комплекс проблем, як фізичних, так і психічних.
Прояви захворювання - постійне обмеження кількості калорій, що викликається єдиною думкою - як схуднути, не дивлячись на те, що їжі хворий на анорексію з'їдає менше, ніж необхідно для підтримки життєдіяльності. Ситуацію ускладнюють виснажливі і непосильні заняття спортом, прийом проносних і сечогінних засобів. Психічні прояви - це переконання хворого, що йому необхідно скинути вагу, хоча оточуючим, навпаки, кидається в очі його зайва худоба.
Основна маса страждають на анорексію - дівчата 14 - 25 років. При цьому в групі ризику, як правило, - люди, яким довелося перенести сильний стрес, серйозне потрясіння. Крім того, до анорексії можуть призвести різні суворі дієти, коли на їхньому тлі людина все більше обмежує себе в їжі, але відчуття повноти так і не проходить. Пропаговані світом моди субтильні форми також можуть зіграти свою роль, відбившись вкрай негативно на психічному стані невпевненої в собі дівчини-підлітка з нестійкою емоційною сферою.
Справитися із захворюванням самостійно практично неможливо, тому несвоєчасне звернення за допомогою до медиків цілком може привести до смерті хворого.Він буде худнути до тих пір, поки не вичерпаються всі запаси м'язової і жирової тканини, причому зупинитися самостійно вже не зможе. Не меншу загрозу становлять і численні лікарські засоби, дуже небезпечні самі по собі, а для виснаженого організму - втричі.
Нешкідливі, здавалося б, дієти наслідки можуть мати найсерйозніші. Чи варто того гонитва за мінливої ​​модою?