Чи можна погладшати від вина

Зміст:
  • чи можна поправитися від сухого вина
  • Чому поправляються від солодких і напівсолодких вин

Жінки, які звикли про себе піклуватися, докладають усіх зусиль, щоб не розпливтися вшир і назавжди зберегти фігуру, яку дала природа.

Належачи до їх числа, і ви неодноразово задавалися питанням: "Чи можна поправитися від вина?", Адже в ньому міститься цукор!

Дізнаємося, товстіють від винних напоїв чи ні, і які з них можна пити без побоювань за свою фігуру!

Чи можна поправитися від сухого вина

Дієтологи всієї планети впевнені: поправитися від сухого вина неможливо! До зайвої ваги призводить вживання солодких, напівсолодких і десертних вин, а також зловживання напівсухим вином.

Що ж стосується сухого вина, то воно не шкодить фігурі, а приносить їй масу користі!

Безліч досліджень, проведених в минуле десятиліття, підтверджують, що люди, які регулярно вживають сухі вина, надовго зберігають міцне здоров'я. А що це за вино, значення не має: біле - легше п'ється, червоне - краще спалює жири!

Саме тому до жирної їжі подається сухе червоне вино, і тому корисно випивати келих через півгодини після рясних трапез.

До речі, жителі регіонів, де регулярно його п'ють, не страждають ожирінням і атеросклерозом!

І все-таки ... чи можна погладшати від вина? Від сухого і, особливо, червоного - немає! Воно навпаки допомагає спалювати жирові відкладення, головне - не зловживати ним, тому що у великих щоденних дозах воно вже здатне нашкодити фігурі.

Дізнаємося, навіщо саме в пиття сухого вина потрібна міра і як не поправитися від вина!

Коли поправляються від сухого вина

Отримувати від вина користь і не товстіти, а, навпаки, ставати стрункішими допомагають справжні сухі вина. Вирішивши заощадити і купивши дешеве вино, будьте впевнені: воно не позбавить вас від жиру, а тільки посприяють утворенню нових відкладень!

Якщо вино неякісне

Як вибрати гарне, якісне вино і не нарватися на сурогат? Орієнтуємося в першу чергу не на ціну, а на виробника: хто справив, в якій країні. Рідше підробляють напої з далеких країн - Австралії, Чилі, Аргентини і подібних до них.

Останнім часом на прилавках з'являється все більше якісних молдавських і французьких вин. Почитайте відгуки в інтернеті: люди намагаються вина і розповідають про враження!

Якщо вино солодке

В принципі, в сухому вині міститься мало цукрів - всього до 4 г на літр. Особливо солодким його вже точно не назвеш! Набір ваги тут, скоріше, йде за рахунок його дії: збуджуючи апетит, воно спонукає нас з'їсти більше.

Якщо вино п'ється в великих дозах

Одна справа - випити пару келихів, інше - осушити всю пляшку! Як тільки рука починає тягнутися до третього келиху і ви його випиваєте, можете забути про користь цього напою. Тепер він стає шкідливим і допомагає спожитим жирам залишитися в цілості й відкластися на ваших боках!

Пам'ятаємо важливе правило: більше двох келихів випивати не можна! Але що робити, якщо не вдається втриматися від чергової порції вина? Розбавляємо його крижаною водою, в ідеалі - талої, або ж мінералкою без газу. Саме так стародавні греки захищали себе від наслідків надмірного пиття!

Завдяки цьому знижується міцність напою і кількість калорій в ньому.

Як правильно розбавити вино? Наливаємо в келих частина вина і додаємо дві частини води (саме воду в вино, а не навпаки).

до змісту ↑

Чому поправляються від солодких і напівсолодких вин

В солодких і напівсолодких винних напоях міститься багато швидко засвоюється фруктози і глюкози - так званих простих вуглеводів, які не несуть організму ніякої користі, крім жирових відкладень.

Якщо запивати таким вином різні страви, то метаболізм сповільниться, а їжа буде засвоюватися гірше, що призведе до набору ваги! Часто саме це і призводить до того, що жінки поправляються від вина.

Якщо сухі вина легко розбавляються водою, то з солодкими і напівсолодкими це не проходить.

В споживанні цих вин трапляється ще один підступ: вони можуть бути штучно підсолоджені. Хитрі виробники, порушивши технологію, отримують неякісне вино. Щоб не працювати собі в збиток, вони маскують недоліки напою цукром.

Недосвідчений споживач, не особливо розбирається в смакових тонкощах вин, не помітить цього і буде товстіти.

Це ще один привід перемкнутися на справжні сухі вина, які допомагають схуднути і утримати вагу в нормі, оскільки вони прискорюють перетравлювання їжі і розщеплення жирів, а ще - рятують від набряків.

Тепер вам відомо, чи можна поправитися від вина. Головне - не зловживати ним, щоб його корисні якості не перетворилися на шкідливі!