Кардамон - корисні властивості 2020 - Cook to eat

Table Of Contents:

Кардамон - це пряність, специфічний смак якої нам відомий за смаком пряників і медових пряників. Проводять кардамон в Індії і на Шрі-Ланці (Цейлон). Для цього тонко розмелюють насіння місцевого трав'янистої багаторічної рослини - і всесвітньо відома пряність готова до вживання.

Це в нашій, незвичній до прянощів країні, кардамон додають в основному тільки в пряникові тісто; жителі південних і східних країн використовують його набагато частіше, тому що їм з дитинства відомі корисні властивості кардамону. Цією пряністю присмачують соуси і підливи для рибних і м'ясних страв, додають в напої і страви з фруктів. Араби часто п'ють каву з кардамоном, китайці - чай.
Кардамон буває двох видів - зелений і чорний. У нас більше відомий чорний. Корисні властивості зеленого кардамону аналогічні корисним властивостям чорного, а ось смак і запах відрізняється. Аромат зеленого кардамону різкіший і специфічний.

Кардамон: корисні властивості та протипоказання


Будь-яка пряність може бути ліками, а може і завдати шкоди, кардамон зовсім не виняток з правила. Тому краще знати заздалегідь чим корисний кардамон, а ніж - шкідливий. Він протипоказаний людям з виразками шлунково-кишкового тракту (шлунка, двенадцатіпертной кишки), інших протипоказань немає.
Має пряність кардамон і корисні властивості, причому унікальні. Відомі рецепти в яких корисні властивості кардамону використовуються для лікування важких захворювань, таких як астма і нефрит.Корисні властивості кардамону для лікування цих хвороб пояснюються присутністю в ньому речовин, що розріджують слиз, і бактерицидних з'єднань.

Чай і кава з кардамоном - корисні властивості


Корисні властивості кави з кардамоном були відомі з глибокої давнини. Пряність відтіняє аромат напою, знижує шкідливий вплив кофеїну на серце і зігріває. Такий напій полегшує простудні прояви, лихоманку, рятує від фізичної слабкості, відновлює сили після хвороби.
Чай з кардамоном і корисні властивості цього напою найбільше відомі в Китаї, де їм лікували все, що відноситься до травного тракту, включаючи навіть зубний біль.

Кардамон і його корисні властивості для чоловіків


Все прянощі - в тій чи іншій мірі афродизіаки, і вже тим більше кардамон, у якого навіть є друга назва - "райська ягода". Кава з кардамоном, корицею і ваніллю одночасно - це найбільш відомий любовний напій в ряді країн Сходу.

Кардамон корисні властивості для схуднення


Зараз, коли для багатьох стала актуальною тема схуднення, про кардамон заговорили знову. Корисні властивості кардамону для схуднення обумовлені його властивостями прискорювати обмін і виводити зайву рідину.