Догляд за ногами - це просто! 2020 - Cook to eat

Table Of Contents:

Наші трудівниці-ніжки, безсумнівно, заслуговують, щоб ми їх плекали і берегли, а також правильно доглядали за ними. Щоб вони завжди були в формі, необхідно дотримуватися кілька простих порад.
По-перше, при виборі постарайтеся віддавати перевагу тому взутті, яка пошита з м'якої шкіри - тоді вашим ногам буде досить комфортно, адже таке взуття не здатна здавлювати або натирати ногу. І якщо навіть у новому сезоні будуть актуальні туфлі з тонким і високим каблуком і з вузьким носком, перш, ніж купувати їх, згадайте про те, що в Китаї тисячоліття назад ноги жінок запихали в жорсткі дерев'яні колодки щоб вони залишалися маленькими і не росли. Комфортна висота каблука в туфлях на кожен день - не більше 3-5 см.
По-друге, якщо у вас є якісь серйозні проблеми зі стопами (деформація пальців, кісточка або плоскостопості), життя значно полегшить вам взуття з супінатором , т. е. ортопедична.
По-третє, намагайтеся давати вашим ногам "подихати" без панчіх і взуття. Ходіть по будинку босоніж не менше 3 годин в день. А можливість походити босоніж по траві або прибережних піску - це подарувати вашим ніжкам корисний природний масаж, що, звичайно ж, послужить їм тільки на користь.
Любителям сидіти, закинувши ногу на ногу, поспішаємо повідомити, що це дуже шкідливо, оскільки така поза ускладнює кровообіг і блокує судини в області таза і в самих ногах.З цієї самої причини не рекомендується носити панчохи, які мають круглі гумки або стягують еластичними поясами для панчіх навіть не дивлячись на те, що вони є набагато сексуальніше простих колготок.
Кожен раз, коли ноги втомлені, рекомендується робити масаж, він посприяє гладкості і пружності шкіри ніг. Починають масаж, як правило, зі стопи, поступово піднімаючись вгору прямо до колінного суглобу. І пройти цю доріжку потрібно не менше 3-4 разів. Потім варто помасажувати кожен пальчик від заснування до кінця, розім'яти всю стопу і завершити масаж погладжуванням (не менше 3 разів). Такий ніжний і ласкавий масаж допоможе відновити сили не тільки вашим ногам, але і підбадьоритися всьому тілу.