Карнавал на підвіконні


Взимку катастрофічно не вистачає сонячного світла і яскравих фарб - це факт. Звичайно, можна "впасти у сплячку" до весни в очікуванні теплих днів. Але є й інший варіант - самостійно створити свято в своєму будинку, а точніше - на підвіконні.
Зробити це нескладно - оформивши квіткові горщики. Для цього можна використовувати найрізноманітніші матеріали, кольору, фарби - все залежить лише від смаку і загального стилю приміщення. Перетворити звичайні, нудні пластмасові ємності в унікальні витвори ручної роботи - хіба це не передноворічне диво?
Великі підлогові квіти з великим листям відмінно виглядатимуть в металевих ємностях - великих банках з-під фарби і навіть відрах. Для їх оформлення потрібно розбити молотком різнокольорові пляшки, склавши їх в щільні пакети. Після цього дуже акуратно переберіть осколки, надівши рукавички, щоб не поранитися, і покладіть їх на деякий час в ємність з водою - так відсіється дрібні осколки і відклеяться етикетки.
Наступний крок - збирання мозаїки. При бажанні можна скласти зі шматочків скла справжню картину, а якщо такі здібності відсутні - просто викласти геометричний орнамент. Приклеїти шматочки скла до металевої ємності нескладно, для цього підійде звичайний плитковий клей. Порожні місця промазиваются затіркою. Аналогічним чином можна зробити квіткові вази - наприклад, зі старого термоса. Замість скла можуть бути використані і шматочки кахельної плитки, що залишилися після ремонту - технологія виробництва та сама.
Більш вишукані "рецепти виробництва квіткових горщиків - з використанням мотузки. Якщо обмазати старий, непоказний квітковий горщик клеєм, а потім щільно обмотати його широкої мотузкою - вийде справжня окраса інтер'єру в стилі" Прованс ". Зверху цей шедевр можна покрити лаком на водній основі або прикрасити тасьмою, бахромою і текстильними пензликами.
Нарешті, варіант для всіх, хто любить нестандартні і яскраві рішення. Квітковий горщик обтягуємо капронових гольфом, обрізаємо носок і міцно приклеюємо краю. А потім - даємо волю антазіі. Намисто, тасьма, гудзики, бісер - все, що душі завгодно може бути приклеєне або пришито до такого горщика.
Звичайно, придбати оригінальні ємності для квітів можна і в магазині. Однак коштують вони чимало, задоволення буде зовсім не те, а від осінньої депресії така покупка врятує лише ненадовго - на відміну від яскравих і барвистих кашпо і горщиків, зроблених своїми руками.