Короп запечений у фользі

Зміст:
  • Короп в фользі класичний
  • Короп з соусом
  • Короп, запечений з оливками

Пропонуємо вам варіант небанального і швидкого в приготуванні легкого вечері або перекусу, якщо використовувати в холодному вигляді. Короп, запечений в фользі - дуже смачна страва, для якого не потрібні складні інгредієнти, ніжне м'ясо цієї риби досить поживно і, в той же час, дієтично. У низці святкових застіль не варто випускати з уваги це незаперечна перевага, а крім того, стояти біля плити теж не доведеться!

Не варто бояться річковою рибою, що славиться своєю кістлявою, короп - приємний виняток! Як правило, кістки у нього великі і вибирати їх не складає труднощів навіть дітям. Але пам'ятаємо, що розмір кісточок безпосередньо залежить від величини риби, тому вибираємо тушку побільше.

До безперечних достоїнств коропа також можна віднести легкість, з якою він чиститься. Велика луска НЕ ​​засмічена кухню і не змусить потіти над кожною рибою по півгодини. При необхідності він взагалі чиститься руками. Зате його м'ясо, та ще приготоване запіканням, відрізняється особливою ніжністю. Ніяких зайвих жирів зі сковороди, тільки власний сік, та ще порція овочів.

Існує безліч рецептів приготування коропа у фользі. Ми вибрали кілька рецептів: від зовсім простих до самих цікавих, щоб ви потім змогли вже самостійно експериментувати і підбирати складові за своїм бажанням.

Короп в фользі класичний