Квіти з моркви

Зміст:
  • Продукти для творчості
  • Покрокове виконання
  • Покроковий майстер клас

Більшість прикрас для столу з фруктів і овочів робляться досить складно, і ми повинні бути готові до кропіткої роботи. Квітка з моркви стане приємним винятком, адже для його створення не потрібні спеціальні ножі та ложечки або незвичайна спритність і вправність бувалого кулінара. Як зробити таку прикрасу своїми руками ми розповімо в покроковому майстер класі, і головне, що потрібно - це тверда рука, окомір і впевненість в своїх силах!

Квітка з моркви стане гарною прикрасою гарячих страв з м'яса або птиці, а також непоганим доповненням до салату, причому не обов'язково з свіжих зелених овочів. Незвичайним видом і життєствердним кольором він створить яскраві акценти всюди, де ви забажаєте!

Продукти для творчості

Щоб вирізати квітка з моркви нам буде потрібно.

  • Морква

Беремо овочів стільки, скільки плануємо виготовити квітів.

  • Вишня

Ягідки потрібні нам для створення серединки, тому беремо їх стільки, скільки буде квітів з моркви.

  • Дерев'яна шпажка

Можна обмежитися лише однією, так як використовуватися вона буде лише при виготовленні квітки, а не для закріплення.Потім ми її виймемо і при бажанні використовуємо повторно.

  • Гострий ніж

Як завжди, вибираємо невелику лезо, щоб розрізи вийшли акуратними і точними.

Ось, власне, і весь інвентар, який знадобиться нам, щоб вирізати квітка. Отже, як нам зробити це?

до змісту ↑

Покрокове виконання

Крок 1

Вибираємо морква по можливості приблизно однієї і тієї ж то ж товщини по всій довжині. Це важливо для того, щоб готовий квітка був симетричним і красивим.

Моєму, чистимо і прибираємо зайве - зрізаємо частина, де морква значно звужується, щоб залишився зовсім рівний брусок.

Протикаємо морква шпажкою уздовж так, щоб вона проходила строго посередині.

Крок 2

Починаємо прорізати пелюстки квітки.

Ставимо ніж від правого краю на відстані 2-3 мм, тепер будемо дотримуватися його по всій довжині - саме такої товщини стане кожна пелюстка.

Обертаючи морква і просуваючи її вперед, робимо один безперервний надріз по спіралі, занурюючи ніж достатньо глибоко, на 5 - 8 мм.

Так доводимо до самого кінця, виймаємо шпажку. Перед нами справжня морквяна пружинка, вона легко розтягується і стискається. Як зробити тепер з неї квітка?

Крок 3

Акуратно з'єднуємо кінці, щоб вийшов круг.

В общем-то, все готово! Вкладаємо в центр вишню, не виймаючи кісточки, щоб вона не розвалилася. В даному випадку нас хвилює чисто естетичний аспект - ягідку можна не їсти!

Прикрашаємо квітка гілочками кропу. Можна додати до нього метеликів з лимона або сов з яєць.

Ось бачите, як просто і швидко зробити своїми руками квітку з моркви. Мабуть, це одне з найбільш легковиполнімих прикрас для святкового столу. Спробуйте, друзі, а в коментарях обов'язково поділіться враженнями!

до змісту ↑

Покроковий майстер клас