Карвінг по яблуку - вирізаємо черепаху

Зміст:
  • Що знадобиться для карвінгу по яблуку
  • Покрокове виконання (фото)
  • Як зробити з яблук черепаху (відео)

Щоб зробити незвичайне прикраса для столу дорослого або дитячого, не обов'язково вдаватися до складних інгредієнтів! Карвінг по яблуку - це воістину чудовий спосіб створити оригінальний і симпатичний декор, який особливо вразить маленьких гостей, та й дорослих порадує. У цій статті ви знайдете докладний майстер-клас з фото та відео, з якого дізнаєтесь, що нічого складного немає, і зможете впоратися навіть при початкових навичок кулінарії.

Ми зробимо з яблук чарівну черепаху або навіть кілька, по числу гостей.

Що знадобиться для карвінгу по яблуку

Фрукти

Вибираємо стиглі міцні яблука. На них не повинно бути пошкоджень, потемніння або битих місць. Нехай м'якоть буде жестковатой, ніж пухкої - з неї вирізати буде набагато простіше, та й фігурка буде в підсумку виглядати акуратніше.

Ножі

Знадобиться пара ножів. Один звичайний, гострий з вузьким лезом для дрібної роботи, інший - спеціальний для карвінгу, з желобообразних лезом. Замінити його нічим не вийде, так як малюнок на панцирі ми будемо виконувати саме їм.

Ось, загалом-то, і все, що нам потрібно для комфортного життя по яблуку і вирізання милою черепахи. Можна приступати до роботи!

до змісту ↑

Покрокове виконання (фото)

Крок 1

Разрезаем яблуко навпіл і беремося за одну з половинок - вона стане панциром.

Робимо звичайним ножем по колу тонкий розріз на відстані 5-6 мм від краю, а потім заглиблюють його за допомогою ножа для карвінгу.

Надалі нижче цього контуру ми опускатися не будемо.

Тепер приступаємо до вирізання "пластин" на панцирі. Робимо спочатку один шестикутник, потім додаємо до нього ще й ще з кожного боку, закриваючи, таким чином, всю поверхню яблука, як на фото.

Панцир готовий.

Крок 2

Відразу відкладаємо з другої половинки пару насіння з яблука - вони стануть очками нашої черепахи.

Вирізаємо з іншої половини фрукта два сектора під прямим кутом таким чином, щоб з боків і нагорі залишилися симетричні ділянки приблизно однакової товщини.

Якщо є сумніви, що вийде впоратися на око, краще вдатися до допомоги харчового маркера або спочатку намітити розрізи ножем.

Крок 3

У верхнього залишився сектора зрізаємо більшу частину, залишаючи лише невелику ділянку, який стане головою черепахи.

Забираємо зайве, щоб вийшла рівна площадка з невеликим виступом-головою.

Ось тепер початківцям краще намітити місця, де будуть лапки у фігурки, і почати прибирати зайве тільки після цього.

Кладемо яблуко на дошку і вирізаємо шматки таким чином, щоб залишилося чотири виступи. Потім їх, як видно на фото, додатково обробляємо ножем, щоб вирізати "пальці".

Крок 4

Тепер, коли наша черепаха практично готова, вставляємо на місце очей насіння з яблука і викладаємо панцир. Його можна залишити так, а можна закріпити зубочисткою.

до змісту ↑

Як зробити з яблук черепаху (відео)


Як бачите, карвінг по яблуку не являє собою нічого складного! А наші фото і докладний відео допоможуть впоратися напевно.