Китайська косметика: будьте як імператриці


Схід - це краса і таємниця. Не дивно, що інтерес до східної косметиці незмінно високий. На російському ринку можна знайти японські, корейські та китайські засоби. Але якщо дві перші країни розробляють продукти спеціально для європейців, то китайці представляють оригінальну косметику, яка популярна в Піднебесній. Від неї в першу чергу і чекають дива. Чи виправдані ці очікування? Давайте розберемося, чому так цінна китайська косметика.
Шкіра повинна працювати сама
Перше враження від китайської косметики - новизна. Ці кошти не схожі на те, що ви пробували раніше. Головна відмінність і перевага - ці креми і гелі створюються відповідно до канонів китайської медицини, де здоров'я та краса сплетені воєдино, більш того, краса - наслідок здорового стану організму. Як і китайські лікувальні препарати, засоби по догляду за шкірою включають в себе головним чином натуральні компоненти. У тому числі відомі широкому загалові - перли, нефрит, золото, срібло, женьшень, лотос, астрагал, латаття, імбир, гриб шиітаке і гінгко білоба.
Перша заповідь виробників китайської косметики: засіб повинен стимулювати роботу шкіри, щоб вона розкрила свої можливості, стала такою, як задумала природа. Основне завдання - дати шкірі досить енергії для відновлення сил. Креми і гелі покликані продовжувати молодість клітин, усувати проблеми і дефекти, пов'язані з віком, типом шкіри і сезонними змінами.
Шануй традиції
Для європейця природно цікавитися тим, що використовуєш.Тому перед покупкою нового крему він постарається зрозуміти, чим відрізняється, скажімо, коензим Q-10 від ретинолу, а ліпосоми - від наносом. Європейці завжди потребують докладного пояснення, навіщо потрібен той чи інший компонент косметичного засобу, як він працює, на що впливає і так далі.
Китайцям це пояснювати не доводиться: раз імператори, пам'ять яких тут шанують, брали перли, женьшень і лотос для підтримки молодості і збереження здоров'я, значить, крем, що містить ці компоненти, поза підозрою і поза критикою. Його дія унікально і благотворно. У цьому переконує тисячолітній досвід використання найбагатших природних ресурсів країни для виробництва косметичних засобів.
Як стати мандарином
Давним-давно, коли в Китаї правила Перша династія, народилося поняття "імператорська шкіра". Імператор для китайців - небожитель, який спустився на землю, і повинен відрізнятися від простих громадян. Однією з особливих рис стала біла гладка ніжна шкіра: правитель міг дозволити собі цю розкіш, адже йому не доводилося працювати в поле під палючим сонцем.
З тих пір світла шкіра вважається в Китаї ознакою високого походження і добробуту. Засмага тут ніколи не був в моді, а сонцезахисні засоби для європейців не користувалися популярністю: адже вони тільки дозують інтенсивність опромінення, але не блокують його. Зате нащадки мандаринів створили багато власних унікальних антіпігментаціонних ліній.
Самі розкуповують продукти з цих колекцій - відбілюючі креми і засоби від пігментних плям. Причому перші, як правило, володіють комплексним впливом: вони відбілюють шкіру на клітинному рівні і одночасно є тональним кремом, надаючи шкірі вишуканий блідого відтінку.Якщо користуватися цим кремом регулярно, природний колір шкіри стане значно світліше. Подібним комбінованим дією володіє і популярний в Китаї крем для рук: м'яке відбілювання, згладжування пігментних
плям, ранозагоювальний ефект.
Спеціально для нас
Незважаючи на різницю традицій і умов життя, багато китайських косметичні засоби ідеально підходять і для жителів Росії. Наприклад, зимовий крем на основі дикорослого китайського женьшеня відмінно захищає її від морозу і вітру. А серії засобів для очищення, зволоження, релаксації шкіри однаково актуальні і для китаянок, і для наших співвітчизниць.
Догляд за волоссям
Китайці сивіє рідко і пізно, і проблем з облисінням цей народ практично не знає. Звичайно, тут "винна" генетика, але є і деякі рукотворні тонкощі. Одна з них - кошти для волосся з натуральним екстрактом женьшеню, який стимулює приплив крові до шкіри голови і робить живлення волосяних цибулин більш інтенсивним.
Але найбільше китайці звеличують чорний кунжут. Саме в цій традиційній спеції - секрет насиченою чорноти їх волосся: адже чорний кунжут стимулює вироблення власного пігменту, підтримує природний колір волосся і не дає їм сивіти. Тому шампунь з женьшенем і чорним кунжутом повинен зайняти своє місце на поличці у ванній у тих, хто хоче надовго зберегти свій колір волосся.
Будьте як імператриці
Нанесення косметики - це не швидкоплинний мазок кремом, а цілий церемоніал, для якого необхідний правильний психологічний настрой. Дружини імператорів Піднебесної щодня виконували особливі ритуали очищення шкіри обличчя і тіла, розтирання спеціальними рослинними засобами, що дають молодість і красу.Тим, хто хоче отримати від кремів і пінок максимум, китайські косметологи рекомендують обов'язково слідувати цьому прикладу.