Жовчогінний сніданок

зміст:
  • Принципи правильного харчування
  • Варіант I
  • Варіант II

При будь-яких порушеннях функції жовчного міхура, печінки і жовчовивідних шляхів необхідно починати свій день з цілком конкретного прийому їжі. Щоб прокинутися, запустити метаболічні процеси і допомогти відтоку застояної жовчі, організму необхідний жовчогінний сніданок. З нашої статті ви дізнаєтеся, з яких продуктів краще починати свій ранок, щоб весь день відчувати себе комфортно і впевнено.

Навіть для здорової людини пропускати сніданок вкрай не бажано. Замість бажаного схуднення відбувається, навпаки, уповільнення обміну речовин.

Наш організм вночі спить: пульс сповільнюється, частота дихання зменшується, гальмуються обмінні процеси, і прокидається він зовсім не по дзвінку будильника або від поцілунку коханої людини, а після ранкового прийому їжі. Система травлення "розгойдується" лише через півгодини після початку мозкової діяльності, тому треба дотримуватися чітке час сніданку.

Особливо це важливо людям, що страждають різними захворюваннями жовчного міхура, жовчовивідних шляхів і печінки. Справа в тому, що застій жовчі протягом дня може викликати біль в правому боці (підребер'ї). А правильно підібрана дієта в поєднанні з призначеними лікарем медикаментами знизить дискомфорт.

Не варто впихати в себе перший-ліпший бутерброд, ледь відкривши очі, але відкладати першу трапезу до обіду не менш шкідливо!