Цирк в Єкатеринбурзі

Привіт, шановні читачі блогу. Вчора нарешті сходили в цирк в Єкатеринбурзі. У місті живемо вже 2 роки, а ні разу не бувала в цьому місці. Всього 700 рублів з людини і знову поринаєш в атмосферу дитинства, чарівництва і радості.

Це непередавана атмосфера дитинства почуттям якогось пустощів і веселощів. Багато дітей, шуму ... і запаху тварин. Ну, у тварин свій запах, та й до того ж до цього швидко звикаєш і поринаєш в амосферу самого цирку. У фойє дітям малюють аквагрим, пропонують сфоткати з собачками, продають всяку блискучу і яскраву фігню.

Поки був час, побродили по другому поверху цирку. У куточку натрапила на дзеркальний шафка з нагородами цирку . Привернула незвичайність нагород. Не просто кубки, хоча і їх тут предостатньо, а статуетки у вигляді клоунів, слоників, танцівниць.

А це "Казкове Дерево" - іграшки, тваринки, клоуни, якісь невідомі яскраві істоти. Все це різноманіття висить, рухається від дотику і тягнеться до тебе в руки. Так приємно стояти під таким чудо-деревом))

Циркова вистава "Справа була в Лукошкіно" почалося . І я забула про все.

Якщо коротко, то Оленка з Иванушкой, які проживають в селі Лукошкіно, хочуть одружитися, але їм не дає це зробити злий пан. Не подобається йому добрий молодець, і він насилає на нього своїх поліцаїв, наказуючи затримати хлопця. Той тікає в ліс і потрапляє у володіння господині Мідної гори, яка охолоджує його серце від всіх бід і турбот.І Іванушка забувається про Оленці. Ну тоді вже Оленка, жвава дівчина, вирішує боротися за своє щастя і на шляху її зустрічаються різні казкові істоти і випробування. Казка звичайно ж закінчується весіллям. Господиня Мідної гори дарує їм чарівна скринька з одним бажанням, а злого і жадібного пана забирає собі в підземеллі побатрачіть.

Було багато ефектних уявлень: поліцаї стрибали робили сальто на конях, Оленка танцювала з ведмедем, Іванушка на брусах крутився, тварини показували номери. Дуже було цікаво і барвисто. Дійсно, як в казці побувала.

Початок вистави - народ села збирається.

А це маленька щурики з'їла кота і виросла в таку крисіщу. Я не знаю, що це за звір такий.

Оленка пасе гусей. Вони вийшли такі важливі, розправивши крила і погаківая. Піднімалися на гірку і скочувалися з неї.

Бобер розповідає віршик про свою боброву сім'ю. Звичайно ж замість мікрофона справжня морквина.

Ведмідь катається на лісапед , танцює з Оленкою і носить на руках собачку.

А потім вивели величезного ведмедя з во-о-о-оот такими когтіщамі. Ось тоді було страшноватенько. А Оленка на ньому їздила і підгодовувала печеньки.

Ось і зустрілися улюблені і господиня Мідної гори вручає подарунок - чарівна скринька з бажанням.

Коли принесли скриньку в село, пан вирішив його відібрати, але господиня Мідної гори втрутилася і забрала пана в підземеллі.

Найкрасивіше - танець гусениці і жука. Жук отжигал: співав, грав на скрипці, трубі, а разом вони танцювали степ. Так було весело і смішно. А костюми дуже красиві. Молодці, хлопці і спасибі організатору уявлення.

Так, музика і пісні теж виконувалися наживо - на балконі розмістився оркестр, а господиня Мідної гори співала пісні.

Розташування єкатеринбурзького цирку:

Цирк знаходиться на перетині вулиць 8 Березня - Куйбишева. Краще їхати на метро до станції Геологічна.

Конструкція будівлі вважається однією з кращих в Європі для створення складних циркових вистав, а інтер'єр цирку оброблений уральським каменем. Місткість в цирку понад 2500 місць.

У багатьох напевно виникло питання: навіщо такий купол у цирку? Виявляється, висота і форма купола створюють найбільш сприятливі акустичні властивості.

Адреса цирку: вул. 8 Березня, д. 43

Телефон каси цирку: (343) 257-27-83, 251-41-41

Сайт: circusekb. ru