Чистка організму кавуном

Зміст:
 • Чистка організму кавуном: легко і просто
 • Очищення кавуном і чорним хлібом: варіант для кишечника
 • Що потрібно виконати перед кавунової чищенням кишечника
 • Протипоказання для чищення кавуном Дивовижне тіло людини - безцінний дар природи і єдиний засіб пересування по цій жи ні, яку хотілося б зробити здоровіше і довше. Невипадковий інтерес людей до різноманітних методик оздоровлення, які включають чистку кавуном всіх систем організму - одним з корисних літніх продуктів. Існують способи для нирок, печінки та лімфатичної системи, але сьогодні ми постараємося описати, як адаптувати відому процедуру для оздоровлення шлунково-кишкового тракту.

Ще в далеких 80-х роках 20-го століття стали вперше з'являтися книги по очищенню організму. На слуху була прізвище Семенової і зарубіжні автори Герберт Шелтон і Поль Брегг, системи яких вона детально описувала.

Тоді ж стали популяризувати харчові методи чищення, коли для досягнення ефекту пропонувалося перейти на одно- або двухпродуктовую дієту, наприклад, кавунову в сезон кавунів. І таким чином домогтися очищення самого навантажувати в процесі дієти органу.

За допомогою кавуна найбільший потенціал очищення доводиться на нирки. Це відбувається за рахунок сильного сечогінного ефекту і рясного надходження води і калію. Однак не варто забувати, що масивне повінь організму дозволяє очищатися і шлунково-кишковому тракту.

Чистка кишечника кавуном стає ефективною процедурою, якщо ми додаємо в харчування клітковину. Це можуть бути висівки двох видів (пшеничні і вівсяні), насіння льону або салат "Щітка" - з капустою, буряком і морквою.

В присутності великого обсягу рідини клітковина демонструє своє чудове властивість розбухати і абсорбувати токсини з просвіту кишечника. А за рахунок постійної стимуляції желчеобразования черговим кавуновим прийомом їжі харчова грудка буде добре просуватися по кишечнику і виходити разом з тими шлаками, які просто не встигнуть "залежатися" і повторно всмоктатися в кров. Так ефект чищення гарантовано посилюється, адже інтенсивніше запрацюють уже не тільки нирки, але кишечник.

Більш того, правильно розширивши раціон на базі кавунової дієти, ви зможете комфортно схуднути, поліпшити колір обличчя, тургор шкіри і функції печінки. Саме це і повинно ставати метою ваших зусиль при будь чищенні.

Давайте розглянемо, як адаптувати класичну чистку кавуном, настільки корисну для нирок, до додаткового бажанням очистити кишечник.

Чистка організму кавуном: легко і просто

Що робимо? У сезон кавунів протягом 7-14 днів з'їдаємо до 1 кг кавунової м'якоті за 1 годину до основних прийомів їжі (сніданок, обід, вечеря). Можна замінити один з цих прийомів кавуном і овочевим салатом.

Дробность харчування при цьому збільшується в 2 рази. У нас утворюється 5-6 прийомів їжі в день. Це розганяє обмін речовин, як прийнято говорити в народі. Це ж сприяє регулярному желчеобразованием і прискоренню перистальтики кишечника. Ось чому треба ретельно поставитися до складу харчування.

Використовуємо 3 правила:

Виключаємо жирне, смажене, гостре, випічку і солодке.

 1. Строго обмежуємо м'ясо. Їмо його через день, легкі сорти, наприклад, птах, в механічно щадить паровій обробці, т. Е. Будь-які страви з фаршу на пару.
 2. збагачувати харчування клітковиною.
 3. Як збагатити їжу клітковиною

Для цього є 2 шляхи:

Перший шлях: в день з'їдаємо від 2 до 5 чайних ложок висівок, запарених окропом. Або аналогічну кількість лляного насіння, змеленого на кавомолці. Або суміш висівки + лляне насіння.

 • Другий шлях: в кожен прийом їжі включаємо салати або овочеві супи з високим вмістом волокон. Ідеальні овочі - капуста, морква, буряк, селера, цвітна капуста, гарбуз.
 • Важливий нюанс!

Салат з'їдається першим! До моменту, як ви приступаєте до основної страви, салат повинен бути з'їдений наполовину. Головний лікар: "Коли на шиї і під пахвами зарості папілом - значить почалася ..." Читати далі "

Жир з живота і стегон" усохне "за 9 днів, якщо натщесерце пити склянку ... Читати далі"

до змісту ↑
очищення кавуном і чорним хлібом: варіант для кишечника

Класичний рецепт, націлений на очищення організму через активну чистку нирок, передбачає значні зусилля протягом 5-7 днів. На нас чекає повна відмова від будь-якої їжі, крім кавунів і чорного хліба.

При цьому слід:

кавуна є вдосталь - до 1 кг на кожен 10 кг маси тіла,

 • чорного хліба - не більше 250 гр. , Розподіливши на кілька прийомів їжі.
 • Додатково до кінця кавунової чистки слід прийняти кілька гарячих півгодинних ванн в незвичайний час - з 2 до 3 ночі. Це пов'язано з біоритмами роботи сечовивідних шляхів, а гаряча температура води покликана розширити сечоводи і залучити якомога більше крові в систему фільтрації всередині нирок.

Як адаптувати для кишечника цей вид чищення з кавуном і чорним хлібом? Діємо за тим же принципом, що і в методиці, описаної вище - додаємо в харчування клітковину. Вона дозволить підключити до очищення кавуном потужний адсорбує ефект висівок і висококлетчаточних овочів, що позбавить нас від частих супутників суворої кавунової чистки - запорів і метеоризму.

Також можна початково вибрати чорний хліб з висівками. А людям з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту слід спочатку запланувати щадний варіант - з білим висівковий хліб.

Кавун + хліб + салат

Як поєднати прийом кавуна, хліба і салатів?

Зменшуємо кількість хліба до 100 гр. і додаємо овочеві салати з хорошим подрібненням інгредієнтів.

Кожен прийом їжі в період очищення виглядає так:

кавун;

 • через 30 хвилин піала салат (або 1-2 чайних ложки набряклих від запарювання висівок);
 • скибочку хліба.
 • Ще більш делікатний варіант кавунової чистки організму з прицілом на активне очищення кишечника - додати в харчування легкі білки з кисломолочних продуктів. У нашому розпорядженні кефір, ряжанка, натуральний йогурт.

Діючи таким способом, ми цілком можемо дотримуватися дієти з кавуном довше (до 14 днів) і отримувати необхідні нутрієнти для нормального самопочуття.

Додатковий плюс вживання кісломолочку - зміцнення здоров'я кишечника за допомогою впровадження необхідної мікрофлори.

Тут відзначимо необхідність використовувати в процесі очищення кишечника тільки ЖИВІ бактерії, які присутні далеко не у всіх магазинних марках. Вдалий варіант незалежності від масового виробника - приготування кисломолочного продукту в домашніх умовах.

до змісту ↑

Що потрібно виконати перед кавунової чищенням кишечника

Категорично необхідно знати, чи є камені в нирках, сечоводах, жовчному міхурі та жовчних протоках, якого вони розміру і де знаходяться.

За рахунок потужного сечогінний і жовчогінний ефекту в період очищення конкременти можуть зрушитися і створити серйозні загрози здоров'ю - ниркова або жёлчная колька, перекриття сечоводу або жовчної протоки.

Тому ваша задача - виконати:

УЗД нирок і сечового міхура

 • УЗД органів черевної порожнини.
 • до змісту ↑

Протипоказання для чищення кавуном

Патології, при яких порушений відтік сечі, в тому числі вроджені аномалії сечостатевої системи;

 • Аденома передміхурової залози;
 • Цукровий діабет;
 • Спайки в області органів малого тазу.
 • Вірте в свої сили для повернення і зміцнення здоров'я! Шукайте хорошого лікаря, альтернативні методи і розумних помічників. Але ніколи не забувайте, що ВСЯ відповідальність за ваше тіло лежить ТІЛЬКИ на вас. Це означає - обмірковуйте свої дії глибше, а перестраховуються - ретельніше.